STSL 10/11 H:4 | Bursaspor 2-1 Eskişehirspor | 10 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:4 | Bursaspor 2-1 Eskişehirspor | 10 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:4 | Bursaspor 2-1 Eskişehirspor | 10 Eylül | Maç Sonucu

kazandilar ulan yine bakalim nereye kadar bu ballari devam edecek.. neyse ben kacar :cool:

4'te 4 yaptılar adamlar. Helal olsun.

Bravo Ertuğrul Sağlam diyorum öyle veya böyle kayıpsız devam ediyorlar.

Umarım Valencia'yı da geçerler.

Valencia karşısında puan alacaklarını düşünüyorum en azından açıkçası Valencia vasat bir takım oldu bana göre.

bi açıdan svindim eskisehir küme yolunda hızla ilerliyor , rıza aynen böyle devam hadi bakim

4'te 4 yaptılar, helal olsun. Attıkları ilk golde biraz şansları da vardı ama maçın genelinde üstün taraf Bursa'ydı. İnsua çok iyi oyuncu, zamanında neden peşinden koştuğumuz belli oldu.

Balli diyoruz ama adamlar bunu iyi kullaniyorlar. Biz hic oynamadigimiz bir macta balli bir sekilde 90'da golü buluyoruz, 90+3'te yiyoruz. :D

Nereye coşuyo be. Bursa balla aldı maçı. Birde şu Es-Es de ki Pele denen kazmanın yerine daha iyi biri olsa Es-Es bunları 3lerdi.

Bal derken, nasıl balla aldılar ? Yanlış maçı izledim ben herhalde. Bu arada Sercan da bitiricilik hariç on numara forvet. Biraz son vuruş özelliği olsa çok iyi olurdu.

Bu Pele bana babamın durmadan bahsettiği Iorfa'yı hatırlatıyor. :)

Üst Alt