STSL 10/11 H:4 | Kayserispor 2-0 Fenerbahçe | 11 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:4 | Kayserispor 2-0 Fenerbahçe | 11 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:4 | Kayserispor 2-0 Fenerbahçe | 11 Eylül | Maç Sonucu

Sota Van Gaal´den cok sey ögrendigini gösteriyor ve takimina cok güzel ve akilli futbol oynatiyor. Fenerbahce 2-3 senedir sürünüyor zaten ama Galatasaray´in onlara ayak uydurmasi Fenerbahce´nin tamamen cökmesini engelliyor. Galatasaray´a dua etsinler gercekten. Aziz Yildirim deyim yerindeyse takimin icine etmis.

Bu sene şmpiyon tartışmasız Beşiktaş bence .Göze zevk veren futbol.Sizin takımınızda Guti olursa önündeki öküz olsa yine gol kralı olur.

Ben burada Stoch fiziken çok zayf TSL de ezilir hiçbir numarası yok dediğimde herkes yok şöyle iyi böyle iyi diye üstüme geldiler.

Cangele - Stoch la kedi fare gibi oynadı bir de omuz attı sümük gibi yere yapıştırdı. Stoch nerdeyse ağlyacaktı.

Kısaca 2 şut çekti diye bir adamı yıldız ilan etmeyin. Olsa Chelsea gibi bir takım asla bırakmazdı.

Ayrıca Niang ve Dia iyi adamlar ama iyi pas alırlarsa.

Dün hemen maçtan sonra yazacaktım, malüm basket maçı falan yazamadım. Geçen sezon Caner hakkında çok olumsuz yazılarım vardı. Onları halen daha destekliyorum. Gittiğine en çok sevinenlerden biriyim. Dün izlerken mest oldum adeta! Yarabbi çok şükür kurtulmuşuz şu adamdam. Fenerbahçe aldığında sol açık olarak oynayacak sanıyorduk. Ama yabancı kontenjanı sonradan transfer edilen adamlar falan yine önü tıkandı. Gerçi oradada üst düzey performanslar sergileyeceğini sanmıyorum ben açıkçası. Kendisini Fenerbahçe forması altında uzun yıllar izleyebiliriz inşallah :p

Kayserispor'u tebrik ediyorum. Tolunay hocadan sonra gerçekten müthiş bir yükseliş içerisindeler. Katı defans, sırf mücadele futbolu oynatan bir hocadan sonra Şota gerçekten ilaç olmuş onlar için. Kayseri takımını pek sevmem ama bu sezon izlediğimde bana keyif veriyor. Bu performansı sürdürürlerse ligi iyi bir yerde bitirirler diye düşünüyorum.

Ben burada Stoch fiziken çok zayf TSL de ezilir hiçbir numarası yok dediğimde herkes yok şöyle iyi böyle iyi diye üstüme geldiler.

Cangele - Stoch la kedi fare gibi oynadı bir de omuz attı sümük gibi yere yapıştırdı. Stoch nerdeyse ağlyacaktı.

Kısaca 2 şut çekti diye bir adamı yıldız ilan etmeyin. Olsa Chelsea gibi bir takım asla bırakmazdı.

Ayrıca Niang ve Dia iyi adamlar ama iyi pas alırlarsa.

ahahah düsünsene herifi aglarken ))))

Aykut´un kafasina uyup transfer yaparsan böyle olur :) Bizimkiler de bi Rijkaard´a güvenmez. Süratli futbolcu alinca iyi transfer yaptik mantigi :) Tipik Anadolu sistemi.

Beşiktaş yenerse haftaya fener iyice şenliğe döner.

Haftaya Fenerbahçe Beşiktaş'ı yenecektir.

Üst Alt