STSL 10/11 H:6 | Kasımpaşa 2-6 Fenerbahçe | 27 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:6 | Kasımpaşa 2-6 Fenerbahçe | 27 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:6 | Kasımpaşa - Fenerbahçe | 27 Eylül | 20.00

Olm mantıklı ol biraz, Yılmaz Vural maç satar mı hiç ? Bu durumda maç satmaları imkansız.

Yilmaz Vural'a ben bisey demiyorumki. Gole dikkat et anlarsin.

neco kasımpaşa yatar diyorsun sana burada neler söylerdimde dua et ev sahibisin bende misafirim

fenerbahçe her zaman bileğinin hakkıyla oynar ne maç satar ne alır bu türkiyenin gerçeğidir

bu maçı kazanıp çıkışa geçeceğiz

Gecen sezon son maclarda nasil mac kazandiginizi bütün Türkiye gördü. Ankaragücü macinda tesadüfen 3 tane hatali gol yiyen Serkan Kirintili'yi nedense takiminiza transfer ettiniz.

necati süleymanu ne yaptı servete geç demedimi cordobo meselesi ne alemde

tabi cnm le francoda maçı sattı neyse yaşın 19 daha küçüksün sen git gsli abilerin gelsin

saçma sapan introlarla taraftarların arasını açma

Yilmaz Vural mac satmaz ama gücü yeter mi bilemem. Bu sezon gecen sezonki form durumlarindan uzaklar. Bu mac icin konusmuyorum ama Necati cok da haksiz degil. Aziz Yildirim´in masa basi olaylarini herkes biliyor ve kabul ediyor. Fenerbahceliler istedigi kadar bilek yürek desin. Hepsi hikaye. Daha ligin basindayiz. 20´li haftalarda Aziz´cigimin oyunlari da baslar.

fenere kardeşliğe kasımpaşa yakışır zaten.İkiside aynı kalibrede semt takımları ne de olsa :yenieek:

Uşaklık etmeyi eğilmeyi tapmayı sever kasımpaşa sk.Fenerin önünde milleti eğdirme sevdasındaydıbir ara.

Allah ıslah etsin.Allah akıl fikir versin.

Tek Büyük Galatasaray.

kasimpasanin kalesinde hala o yamuk duruyor yanilmiyorsam, ayrica defanstaki oyuncular cok kazma kasimpasanin.

uzun bir süre 0-0 giderse mac belki birseyler olabilir, cünkü fener stres yapar, baski olur, ne oynadigini bilmez hale gelir.

yok eger erken gol bulursa fener farka gider.

necati süleymanu ne yaptı servete geç demedimi cordobo meselesi ne alemde

tabi cnm le francoda maçı sattı neyse yaşın 19 daha küçüksün sen git gsli abilerin gelsin

saçma sapan introlarla taraftarların arasını açma

Tüh arkadaş eğlencelikmiş yahu. Ceza vermeseydik keşke...

Geçen yıl Baroni 'nin 40 metreden şutunu kucağından içeri bırakan kimdi yahu, hatırlayamadım.

Sinirim bozulmasın diye maçı izlemeyeceğim Sami Yen'de o şerefsizleri görmek...

Bravo yönetim

Sinirim bozulmasın diye maçı izlemeyeceğim Sami Yen'de o şerefsizleri görmek...

Bravo yönetim

Yönetimin bi sucu oldugunu düsünmüyorum. Federasyonun karari. Ayrica suanda gereksiz bir catismaya girmemek lazim Federasyon´la. Kasimpasa cakarsa, Fenerli´ler aglar niye Ali Sami Yen´e verildi mac diye.

kasımpaşa alırsa kimse şaşırmasın Fener bu aykutla iş yapmaz umarım aykut uzun süre f5'de kalır.bugün kü_mac zor olacak..

Aykut un son şansı daha doğru gibi , kaybedersek havlu atarız ; o yüzden kazanıcağımız düşünüyorum .

Fenerbahçe'nin en az 2 farklı galibiyeti dışında ki her sonuç süprizin kralı olur. Rahat kazanırlar.

Fenerbahce ikina sikina alir maci öyle ya da böyle. Ayrica daha Aykut´a ihtiyacimiz var :D Hemen kovulmasin :D

Aykut un son şansı daha doğru gibi , kaybedersek havlu atarız ; o yüzden kazanıcağımız düşünüyorum .

Aykutun son sansi degil kesinlikle.

Fener derbiye kadar bir kazanir, bir kaybeder.

Sonra derbi haftasi gelir ve fenerlilerin hepsi bu derbiye sampiyonluk macina gibi hazirlanir. Taraftardan, futbolculara, yönetime, medyaya kadar herkes bu maci düsünür.

Derbide tüm pislikler olur ve fener 3-4 farkli kazanir.

Sonra "Aykut gibisi yok" "devrim" falan filandan bahsedilir.

Fener bir seri yakalar, cunkü fikstür de derbi macin ardindan baya kolay görünüyor. Fener ayrica tüm derbileri geride brakmis oluyor. Böylece fener ilk yarida birsürü puan toplar ve sampiyonluk yarisindan kopmaz. Ligin ilk yarisi böyle biter ama 2. yarida ne olur Allah bilir.

Aykutun son sansi degil kesinlikle.

Fener derbiye kadar bir kazanir, bir kaybeder.

Sonra derbi haftasi gelir ve fenerlilerin hepsi bu derbiye sampiyonluk macina gibi hazirlanir. Taraftardan, futbolculara, yönetime, medyaya kadar herkes bu maci düsünür.

Derbide tüm pislikler olur ve fener 3-4 farkli kazanir.

Sonra "Aykut gibisi yok" "devrim" falan filandan bahsedilir.

Fener bir seri yakalar, cunkü fikstür de derbi macin ardindan baya kolay görünüyor. Fener ayrica tüm derbileri geride brakmis oluyor. Böylece fener ilk yarida birsürü puan toplar ve sampiyonluk yarisindan kopmaz. Ligin ilk yarisi böyle biter ama 2. yarida ne olur Allah bilir.

inşallah dediğin gibi olur hocam , gerçi derbiye kadar 3 te 3 yapma ihtimalimiz yüksek gibi fikstür iyi ama benim G.Saray maçından daha çok hırsım Bursa ya karşı , umarım deplasmanda dağıtırız onları .

Üst Alt