STSL 10/11 H:9 | Kayserispor 1-0 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:9 | Kayserispor 1-0 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:9 | Kayserispor 0-0 Beşiktaş | İlk Yarı

Yırttı bjk.

2 takımda rakibimiz konumumuzda taa ki biz önlerine geçene kadar. Bu maçta çıkacak beraberlik iyi olur, biri kazanacaksa tabiiki Kayseri olsun.

Bu arada, Kesimal'ı alabilsek keşke :(. Nihat'ta ölmüş yazık oldu o kadar paralarına :)

Cevap: STSL 10/11 H:9 | Kayserispor 0-0 Beşiktaş | İlk Yarı

Hangi futbolcu kacirdi?

Ömer Sismanoglu nasil oynuyor ?

Cevap: STSL 10/11 H:9 | Kayserispor 0-0 Beşiktaş | Devre Arası

Nihat ölmüş gerçekten,oynadığı mevkiinin M.Sarp'ı olmaya doğru ilerliyo bence.

Furkan Özçal, Serdar Kesimal, Hasan Ali Kaldırım.

En büyüğü 21 yaşında.

Alın size yerli ve genç oyuncular.

Hem milli takım hem de bizim takım için.

Kesimal resmen bize yarayacak adam. Hani sokak ağzı derler ya "yardırıp giidyor adam abi" aynen öyle işte. Fiziği yaşına göre oldukça iyi.

Gidip Ali Turan'ı aldık biz de aga :D Kayseri ile bir de papaz olduk o adam için.

Ondanda faydalanırız sonunda merak etmesin kimse. Benim umudum var kendisinden onuda izledik Kayseri formasıyla çok iyi maçlar çıkarıyordu. Bize gelmek için takımını boykot etti bu adam sahip çıkalım iyisi-kötüsüyle. Yaptığı yanlıştır ama bu bir sevdadır sanırım o da gerçek bir Galatasaraylı. Servet'e tercih ederim kusura bakmasın kimse.

Cevap: STSL 10/11 H:9 | Kayserispor 0-0 Beşiktaş | İkinci Yarı

Serdar Kesimal cok iyi adam. Bu maci izlemiyorum da gecen sene Kayseri'de oynadigimiz macta fantastikti.

Üst Alt