STSL 10/11 H:9 | Kayserispor 1-0 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:9 | Kayserispor 1-0 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:9 | Kayserispor 1-0 Beşiktaş | Mac Sonucu

Helal kayserim. Lig baslamadan sampiyon ilan edilen Besiktas ile ayni puandayiz demekki biz 2.yiz :D

Cevap: STSL 10/11 H:9 | Kayserispor 0-0 Beşiktaş | İkinci Yarı

Furkan Özçal,Hasan Ali Kaldırım ve serdar Kesimal'o beğendiniz mi? Özellikle son iki ismi?

Furkan ve Hasan Ali bu sezon çok dikkatimi çekiyordu. İkiside yine etkileyici bir performans gösterdi. Özellikle Furkan yorulmak nedir bilmiyor. Attığı deparların haddi var hesabı yok. Nazar değmesin inşallah ilerde daha iyi bir oyuncu olur. Tabiki temennimiz Galatasaray forması altında görmek ikisinide ;)

Furkan'la ilgili sezon sonuna kadar bir istatistik raporu tutsakda...

Bizim Scout ekibine yollasak...

Var mı onuda bilmiyorum ya...:eek:

Furkan ve Hasan Ali bu sezon çok dikkatimi çekiyordu. İkiside yine etkileyici bir performans gösterdi. Özellikle Furkan yorulmak nedir bilmiyor. Attığı deparların haddi var hesabı yok. Nazar değmesin inşallah ilerde daha iyi bir oyuncu olur. Tabiki temennimiz Galatasaray forması altında görmek ikisinide ;)

Ali olayindan sonra, Fenere bedava verirler Galatasaraya vermezler artik .

Besiktas'in durumu bizden daha kötü, amma velakin bu Rijkaard, Yönetim ve baska olaylar gündemin ilk sirasinda oturdugu icin Besiktas arada kaynayip gitti. Birazda onlara yüklenseler ya?

ya bu arada fatih tekkeyi görünce,birden aklima rambo 1 geldi:-))))))

Rijkaard'a Yapilanlar Umarim Schustere yapilmaz insallah.

Bu arada da Moritz dikatimi cekti, lakir lakir Turkceyi Konusuyor adam, Helal Olsun.Ama Alex,Kazim vb Futbolcular kac senedir Turkiyede ama bir kere bile Turkce Konustugunu gormedim.

Üst Alt