STSL 11/12 H:1 | Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş | 10 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:1 | Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş | 10 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:1 | Eskişehirspor - Beşiktaş | 10 Eylül | 17.30

Bjk 5 yabancıyla sahada, şaka gibi. kalan 10 tanesi evden izliyor herhalde maçı

Skibbe'den sonra eskişehir oyun mantalitesi değişmiş olabilir artık kapanarak oynamazlar tahminim açık oynayacaklardır güzel maç olur da kadro leşh..

Skibbe'den sonra eskişehir oyun mantalitesi değişmiş olabilir artık kapanarak oynamazlar tahminim açık oynayacaklardır güzel maç olur da kadro leşh..

Evet Bjka maç satan rıza ve şikecilerin kralı Bülent gittikten sonra artık bjk ve fener maçlarından puan alır eses inşallah.Valla en az bir puan alırız bjkden kadroda ayrıca o kdar leş değil yıldız kazması yerine Boyd oynasa daha iyiydi ama en az 1 puan bekliyorum bne.

Adem Sarı ile karıştırdın sen heralde.Veysel Sarı defansif orta saha; Veysel Sari - Spielerprofil - transfermarkt.de

Ligtv böyle verdi kadroyu;

Ivesa

Sezgin-Nadarevic-Diego-Dede

Erkan Zengin-Alper Potuk-Veysel Sarı-Serdar

Kamara-M.Yıldız

Ya hay anasını ya Pele niye oynamıyo abi Orta sahadaki en iyi adam alperle birlikte oynatsın şu adamı skibbe.

Evet Bjka maç satan rıza ve şikecilerin kralı Bülent gittikten sonra artık bjk ve fener maçlarından puan alır eses inşallah.Valla en az bir puan alırız bjkden kadroda ayrıca o kdar leş değil yıldız kazması yerine Boyd oynasa daha iyiydi ama en az 1 puan bekliyorum bne.

renkdaş boyd ile pele oynamalıydı bence sakatlık durumlarımı var bilmiyorum ama onlar olmalıydı olsalar daha iyi olurdu yani onun için leşh dedim yoksa genel olarak iyi kadrosu var es-es'in..

Eskişehir'in stoperleri evlere şenlik.. Allah kolaylık versin bu defans hattıyla. İşleri zor..

Ernst varken carvalhal gidip necip'i oynatıyor.Eskişehir mehmet yıldız'ın yerine boyd ile başlamalıydı maça.

Üst Alt