STSL 11/12 H:1 | İ.B.B. 2-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:1 | İ.B.B. 2-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:1 | İ.B.B. - Galatasaray | 9 Eylül

Belediye cok iyi takim,yillardir birlikte oynayan oyunculardan kurulu bir takim.

Ben Belediye yi bildim bileli 4-3-3 oynuyor,bunun da bir avantaji var.

Zor olacak ama kazaniriz.

Sezon sonunda mutlu sona ulaşan takım biz oluruz inşallah.Başarılar Galatasarayım:heart:

Sezonun ilk maçında takımımıza başarılar diliyorum. İst. B.Bld. Webo ve Taner Yalçın takviyeleri ile önemli bir aşama alsa da özellikle takımın kilit isimlerinden bazılarının şike soruşturmasından geçmesi takımın dengesini kesinlikle bozmuştur. Biz ise gerçekten önemli takviyeler yaptık ve artık ligin başlamasını bekliyoruz. Rakibime oranla her yönden daha iyiyiz. Oldukça kötü geçen bir sezonun ardından bu kadar takviye ile ilk maçımızı kaybetmek istemeyeceğiz.

En az 35-40 Bin dolayında taraftarımızın geleceğini düşünüyorum. İlk yarıda büyük ihtimalle maçı lehimize çevireceğimizi düşünüyorum. Kazanan biz oluruz.

Hazırlık maçlarındaki gibi defansın arkasına çok top kaçırırsak facia olur.

Sevmiyorum şu olimpiyatı.

Ama full dolduracağımız düşüncesi düşünce aklıma hoşumada gitmiyor değil.

Yenelim şu İBB'yi sonra Arena'da samsunspor'a show!

60.000 Trabzonlu o statta mac izledi. Bizim Istanbulda zaten 1 milyon taraftarimiz var. 60.000 taraftari gecemezsek sokaga cikmayalim zaten.

Üst Alt