STSL 11/12 H:10 | Gençlerbirliği 4-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 6 Kasım - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:10 | Gençlerbirliği 4-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 6 Kasım

Cevap: STSL 11/12 H:10 | Gençlerbirliği 4-2 Beşiktaş | 2.Y | 6 Kasım

Mendes aciklamis Euro 2012'den sonra Karejma + Almeida'yi 50 milyon euroya peketlerim demis simdiden hayirli olsun diyelim o zaman . Maraton.com.tr

Bjk bizden iyi degil ama yinede sizin yaptiginiz gibi kucumsememek lazim.

Derbi maci bu,hic belli olmaz.

Biter.

Hursut Meric :tiphat:

5 dakkada, Besiktas :D

Cevap: STSL 11/12 H:10 | Gençlerbirliği 4-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 6 Kasım

Beyler dun kazansaydik emin olun, Bejeke bugun kazanirdi Bursada alirdi Trabzon zaten alirdi... Fener bile zaman geriye donse alirdi

Boyle istatiskler her zaman oliyo... Insani deli ediyo ama oliyor iste hayat boyle :eek:

la 2 saattir totem yapıyorum burda giydiren giydirene :D ne zaman dağıtcaz 4 atcaz 5 atcaz desem derbilerde hep ters tepiyor bu senede bu yolu deneyeyim bakayım

2-0 bjk öndeyken bjklı arkadaşım havaya girdi bu maç 4 olur dedi.ben 3.golü yediklerinde dalga geçmeye başladım.

4.golden sonra adama ulaşamamaya başladım.telefonu kapatmış :asd:

halbuki tebrik ederim sonucu bildin dicektim.ama ulaşılamıyor şu anda :asd: :asd:

Double penetrat... oldu :D Tebrikler Gençlerbirliği ,tebrikler Azerbaycan ,tebrikler sevgi adına zıplayan kurbağalar .Bu akşam kalbimizin en derinlerinden bir tutam sevgiyi sevişen kelebeklerin kanatlarına koyup Ankaraya gönderdik .Umarım bu sevgi BJK ve yandaşlarını tüp üstünde kızaran et gibi cozurdayarak tatmin etmiştir.

Beşiktaş Barcelona gibi diyenler fln vardı. :D :ka21:

Üst Alt