STSL 11/12 H:10 | Trabzonspor 2-1 Kayserispor | Maç Sonucu | 6 Kasım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:10 | Trabzonspor 2-1 Kayserispor | Maç Sonucu | 6 Kasım

Cevap: STSL 11/12 H:10 | Trabzonspor 2-1 Kayserispor | 2.Y | 6 Kasım

attı .düşerken glowackinnin ayagı yanlışlıkla topugunun üstüne gelmiş olailir ama o başka yerlerini tutyordu

TS güzel top oynuyor zaten .Kabul edermisiniz bilmem ama BJK ve TS oyun olarak çok iyi durumdalar.

BJK ye katılmıyorum.Bu akşam bence takılacaklar. Hocası hala diken üstünde..

TS güzel top oynuyor zaten .Kabul edermisiniz bilmem ama BJK ve TS oyun olarak çok iyi durumdalar.
trabzonun defansta sorunları var ama ilerde göz hoş helen top oynayabşliyorlar. ama beşiktaş mahalle takımdan farksız. hicbirzaman oyunundan zevk almadım bu takımın.

etmem . ts kötü oynuyor . bu maçta kaysernin oynama istegi ve savunma zaafları tsdeki oyuncuların bireysel olarak öne çıkmalarına sebep oldu ..

bjk ise ligde dagınık oynuyor iyi durumda oldukları söylenemez. kiev maçını izlemedim bilmiyorum ordaki durumu ama ts cska karşısındada iyi oyun sergilemedi

Cevap: STSL 11/12 H:10 | Trabzonspor 2-1 Kayserispor | Maç Sonucu | 6 Kasım

TS de Golleri kimin attigina bakmayacagim artik

Bjk ile dalga geçtik ama adamlar bizle aynı puanda,ha geleceğe yönelik bir umut varmi dersen suanda hayır.

Bjk ile dalga geçtik ama adamlar bizle aynı puanda,ha geleceğe yönelik bir umut varmi dersen suanda hayır.
bizim eksigimiz var beşiktaşın bizim öne gecmeside sorun degil. ben 2. yarıda oynadıgımız toptan umutluyum. 2. yarıda gerekli takviyelerle bu ligi götürürüz. fatih hoca ilk 45 dakkları harcamadıgı sürece.

BJK yi küçümseyen yanar söyliyim .Ligin bana göre en derli toplu takımı .Hocaları hatalarından çabuk ders alıyor .Biz gibi Sabri ısrarı falan yok .Haketmeyen oyuncu oldumu Fernandesmiş Gutiymiş bakmıyor gözünün yaşına .Ayrıca futbolun gerçeklerine uyuyorlar .Takımda tek kötü Quaresma .Onun yerine ortalama bir adamları olsa benim fikrime göre ligi sirkülase ederler .Trabzon ise orta alanda mükemmel pas yapıyor .

BJK yi küçümseyen yanar söyliyim .Ligin bana göre en derli toplu takımı .Hocaları hatalarından çabuk ders alıyor .Biz gibi Sabri ısrarı falan yok .Haketmeyen oyuncu oldumu Fernandesmiş Gutiymiş bakmıyor gözünün yaşına .Ayrıca futbolun gerçeklerine uyuyorlar .Takımda tek kötü Quaresma .Onun yerine ortalama bir adamları olsa benim fikrime göre ligi sirkülase ederler .Trabzon ise orta alanda mükemmel pas yapıyor .

Kim BJK'nin hocası mı ders alıyormuş?

Ezbere olmuş bu yorum.BJK'nin Kayseri maçı,Sivas maçı oldukça rezil geçti.Hani beleşten penaltı gelmese ve Pedriel boş koleye 2 defa kaçırmasa fark yerlerdi

beşiktaş bireysel performanslara göre puan alır yada kaybeder.. bizde de o eksik .. ters orantı var aramızda

Burak Yılmaz'a da helal olsun. 30 gol atar heralde bu sezon.

bizim eksigimiz var beşiktaşın bizim öne gecmeside sorun degil. ben 2. yarıda oynadıgımız toptan umutluyum. 2. yarıda gerekli takviyelerle bu ligi götürürüz. fatih hoca ilk 45 dakkları harcamadıgı sürece.

Biz Bjk'ya göre çok daha iyiyiz ama Bjk'nin kadro bolluğu var,iyi birsey mi kötü mu onu bilemiyorum.

Burak tek başına 16 puan topladı...

8 maçta 13 gol

10.09.2011 Manisaspor 1 - 1 Trabzonspor 90 1

21.09.2011 Samsunspor 1 - 1 Trabzonspor 90 1

24.09.2011 Trabzonspor3 - 1 Kardemir Karabük 90 3

02.10.2011 Eskişehirspor0 - 2 Trabzonspor 90 2

14.10.2011 Trabzonspor3 - 2 Ankaragücü 90 1

22.10.2011 Bursaspor1 - 1 Trabzonspor 90 1

26.10.2011 Trabzonspor2 - 2 Antalyaspor 90 2

06.11.2011 Trabzonspor2 - 1 Kayserispor 90 2

Kim BJK'nin hocası mı ders alıyormuş?

Ezbere olmuş bu yorum.BJK'nin Kayseri maçı,Sivas maçı oldukça rezil geçti.Hani beleşten penaltı gelmese ve Pedriel boş koleye 2 defa kaçırmasa fark yerlerdi

Hocam bu akşam BJK maçını izle .BJK Barcelona değil tabiki ama oyun yapılarını bi gör .Bence herkes çok küçümsüyor BJK'yi .

burak müthis ya yine 2 tane cakti bi golüde verilmedi

Üst Alt