STSL 11/12 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:12 | Galatasaray - Sivasspor | 26 Kasım | 19.00

Berkin = 5x Mertan/Sercan

Defans tandemi hele suankinden 10 kat daha dinamik ve üretken. Solbek teriminin karsılıgını Hakan Balta'yı formda cümlesiyle tanımlayan insanlara cok acıyorum. Son macta görmediniz mi? O kadar müsait pozisyonda bile solak oldugu halde kalecinin sagından topu bırakamayacak kadar kabiliyetsiz bir oyuncu bu adam.

Hic gormedim kendisini oyuzden fikrim yok.

Oyuzden salla dedim zaten.

Ha birde Selcuk var. Selcugun en geride oynaması gerektigini son macta gayet net idrak etmeniz gerekirdi. O mac 10 dakika daha uzasa skoru cevirebilirdik. Selcugun Trabzonspor'daki orkestra sefi rolünü geri aldıgı mac oldu.

Baska offffff diyen?

276750_Galatasaray_SK.jpg

Gökhan yüzünden Semih'in de başının yanma ihtimali yüksek bi kadro olmuş. Gökhan Servet'ten kötü değil, ama her an tehlikeye sokabilecek hareketler yapıyor.

Sol bekte Balta'nın olmasını, göbekte Gökhan'a tercih ederim.

Ayrıca bu maçta kesinlikle Mertan denenmeli. Bu tip kazanabileceğimiz maçlarda da denemeyeceksek bi anlamı yok.

Semih artık baslı basına bir futbol karakteri oldu. G.Zan'a lider olabilecek bir isim. Su saatten sonra defans göbeginde ha Semih dizginleri elinde tutmus ha Ujfalusi tutmus zerre farkı olmaz.

Öyle denebilir tabi ama yine de Gökhan Zan daha tecrübeli olduğundan Semih biraz da liderliği ona bırakacaktır bence..

Semih liderliği ele alsa bile, G.Zan yine hata yapar. Dediğim gibi sol bekte Balta'nın oynaması, göbekte Zan'ın oynamasından iyidir bence. Tabi defansif anlamda. Ujfalusi'nun kanattan bindirmeleri atak gücümüzü arttırabilir.

Semih, milli maçlarda kendisinden daha önce parlayan ve çok daha fazla gündemde olan Serdar Aziz'in bir çuval açığını kapatıyor. Semih, kariyeri karşısında istisnasız her yerli oyuncunun saygı duyması gereken Ujfalusiyle birebir kaşık atıyor. Hatta daha da ileri giderek Ujfalusi'nin kendi açıklarını kapattığından fazla kendisi Ujfalusi'nin açıklarını kapatıyor.

Bu Semihi G.Zan'ın bir iki hatası bozamaz. Ujfalusi, G.Zan, Semih ve Eboue tandemi Galatasarayı şaha kaldırır. Zaten 9 kisi kaldığımız Antep macını cıkarırsak yeterince az gol yiyoruz. Artık en azından icerideki maclarda gol olup yağma zamanı.

Ujfa harbiden bekte yardiran birisi onu orda gormeyi isterim ama boyle guzel 2li stoperi bulmusken degisime gitmez Fatih hoca.

Belki ligin ikinci yarisinda.

4-4-2 çıkılması lazım artık. Muslera/ Eboue-Ujfalusi-Semih-Hakan/ Kazım-Selçuk-Felipe-Engin/ Sercan-Elmander.

Fatih Hoca geçen maçtan sonra Baros henüz 90 dakika oynamaya hazır değil demişti. Sabri dönene kadar Kazım'ı mecburen sahada göreceğiz. Tabii gönül ister ki Mertan bu maçta ve gelecek hafta Gençlerbirliği maçında monte edilsin takıma ama işte..

4-4-2 çıkılması lazım artık. Muslera/ Eboue-Ujfalusi-Semih-Hakan/ Kazım-Selçuk-Felipe-Engin/ Sercan-Elmander.

Fatih Hoca geçen maçtan sonra Baros henüz 90 dakika oynamaya hazır değil demişti. Sabri dönene kadar Kazım'ı mecburen sahada göreceğiz. Tabii gönül ister ki Mertan bu maçta ve gelecek hafta Gençlerbirliği maçında monte edilsin takıma ama işte..

ya şu kazımı yazmayın 11e. 18 de bile görmek istemediğim bi adam.

bu maçta 4-4-2 çıkılsın.

----------------------Muslera-----------------------

Eboue-------Ujfalusi-----------Semih--------Balta

-----------------------------------------------------

Mertan------Melo-------------Selçuk--------Engin

-----------------------------------------------------

-------------Baros--------------Elmander----------

Elmanderin yanında baros, sercan veya kazım olabilir. Kazım'ın 2 li forvette denenirse çok başarılı olabileceğini düşünüyorum.

arkadaşlar melo kart cezalısı değil mi?ben mi yanlış biliyorum.

Üst Alt