STSL 11/12 H:13 | Gençlerbirliği 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:13 | Gençlerbirliği 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:13 | Gençlerbirliği - Galatasaray | 3 Aralık | 16.00

Ujfalusi'nin olmaması çok büyük handikap.O yokken gol yemeden maç tamamlamamız mucize gibi bir şey,bu yüzden Selçuk İnan ve Felipe Melo(oynarsa) çok gömülü oynamak zorunda kalacak.

semih umarım kart almaz.musleraya çok is düsecek ujfasız defansın isi çok çok zor

----------------------muslera-----------------------

eboue--------semih------------servet---------hakan

-----------------selçuk----melo--------------------

---------------------kazım-------------------------

sercan----------------------------------------riera

--------------------baros-------------------------

Semih'in nerede olduğunu görmek içİn bundan iyi bir prova olamaz.

Kazim orta saha mi? Saka mi bu? :) Kazim kanat da hic birsey yapamiyor, berbat oynuyor. Orta saha da mi iyi oynayacakmis?

Bu macta rakibi cok kosturtmak gerekiyor bol pas yaparak. Savunmaya gomulmemek lazim yoksa gol yiyebiliriz. En iyi savunma hucumdur. Ama rakip uzerine geldiginde sakin olup topu kapar kapmaz kontrataklarla rakip kaleye gitmemiz lazim.

Semih oynadığı her maçta sarı kart gördü, fatih hoca ne kadar uyarırsa uyarsın hakem elbet bişey bulur kart gösterir oynamasa daha iyi olur bence derbide semih-ujfalusi dinlenmiş olarak çıkarlar hem.

Baros

Riera - Ayhan/Sercan - Kazim

Selcuk - Melo

Hakan - Ceyhun - Semih - Eboue

Muslera

Böyle bir onbir bekliyorum ben.

Çok zor maç olacak. Ujfalusi, Elmander, Engin yok :( Servet 15. dk da kırmızı yer artık. Kazım kenarda oynarken 3 kişinin arasına girmeyi beceriyor ortada oynasa 5 kişinin arasına bodoslama dalar artık. Riera maç içinde bazen beni heyecanlandıracak haraketler yapsa da hiç bir zaman sonunu getiremedi. Yalan olur o da. Şimdi Fatih hocanın bir karar vermesi gerek. Gençleri deneyebileceği bir maç halühazırda bekliyor. Sağ kanada Mertan, Solda Riera, Ortada Ceyhun, Melo önlerinde Selçuk, Baros. Defansta da ben olsam Hakan Balta yı ortaya çeker sol bek olarak Çağlar ı oynatırım. Yani geri 4 lü Ebuoe, Semih, Hakan, Çağlar olur.

Fatih hoca artık şu kazım ısrarından vazgeçip onun yerine alt yapıdan falan bir oyuncu çıkarsa sahaya en azından bi oyuncu daha kazanma şansımız olur. Kazımlı takım resmen eksik başlıyor maça..

Bu arada elmander ve engin'in cezalarından ses var mı? Fener maçında oynama ihtimalleri nedir?

ujfa da yok bu maçta. fener maçından dolayı semih oynasa bi dert oynamasa ayrı. kalecimiz yerden yere uçacak bu maç görün bakın. hiç güvenmiyorum servete. gençler iyi takım yani işimiz baya bi zor, allah yardımcımız olsun

GB nin iç saha istatistiği bizden iyi :( 4 Galibiyet 2 beraberlik yenilmemişler daha içeride bjk ye galibiyetleri fb ye de beraberlikleri var üstelik zor maç

Ya kaybederiz yada berabere kalırız.Kazanma ihtimalimiz çok az bence .Tabiki ne yazık ki........

Maçın çok zor geçeceği hepimizin malûmu.Benim endişem ise olası bir puan kaybından ziyade kart sınırında ki oyuncularımızın cezalı duruma düşmesi.Bu sebepten ötürü bilhassa Semih'in dinlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Üst Alt