STSL 11/12 H:14 | Trabzonspor 1-2 Gençlerbirliği | Maç Sonucu | 14 Aralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:14 | Trabzonspor 1-2 Gençlerbirliği | Maç Sonucu | 14 Aralık

Cevap: STSL 11/12 H:14 | Trabzonspor 0-1 Gençlerbirliği | 14 Aralık | 1.Y

Her seferinde Trabzon rakip kaleye yaklastiginda staddaki bayanlardan inanilmaz kicik bir ses geliyor.

Kimse beni yanlis anlamasin. Demek istedigim.. gol sansi az olan pozisyonda bile ciyak ciyak bagriyorlar. Kicik olmamak elde degil.

Trabzon fena yorgun ve kötü maçı çevirceklerini sanmıyorum.

bu kadin ve cocuk seyirci olayi en cok trabzona yaramadi... bu nedir ya vuvuzela dan kurtulduk simdide bu cikti basimiza ..

trabzonun yürüyecek hali yok lan. adamlar 9 kişi ceza sahası cevresinde ileri ucta sadece 2 tane adam var.

Cevap: STSL 11/12 H:14 | Trabzonspor 0-1 Gençlerbirliği | 14 Aralık | D.A

trabzonun bugun yenilmesi iyi olur fener macına daha hırslı hazırlanırlar

Cevap: STSL 11/12 H:14 | Trabzonspor 0-2 Gençlerbirliği | 14 Aralık | İkinci Yarı

Yasin attı . fenerde bunlara kayar benden söylemesi

Cevap: STSL 11/12 H:14 | Trabzonspor 0-2 Gençlerbirliğ | İkinci Yarı | 14 Aralık

Yasin'i ne zmandır izliyorum gercekten cok ama cok ıyı oyuncu olucak yeni Ümit Karan'ı resmen genclerın kişiliği benzemez inşallah.

Cevap: STSL 11/12 H:14 | Trabzonspor 0-2 Gençlerbirliğ | İkinci Yarı | 14 Aralık

Acayip köpürüyorlardir simdi. Cok güzel, bir zahmet hafta sonu bu sinirle feneri carparlar.

cemcan vurdu tolga iyi çıkardı

Cevap: STSL 11/12 H:14 | Trabzonspor 0-2 Gençlerbirliği | İkinci Yarı | 14 Aralık

f7 macında ınsallah avrupada oynadıgı gıbı oynar hamsıcıklerde 0-0 kıtlerler ınsallah yoksa gelen gıden farka baglıyor hcuum oynamaya kalkınca, bu arada genclerınde hakkını verelım ligin bizde sonra en iyi kondısyona sahıp ve kosan takımı.

Üst Alt