STSL 11/12 H:15 | Trabzonspor 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:15 | Trabzonspor 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:15 | Trabzonspor 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 11 Aralık

Bence Burak tsden ayrılmak istiyor 5 milyon euroya da serbest kalıyorsa neden olmasın:coffee:

Terimin bir alosu yeter Buragı ikna etmeye

Selçuk pasını veriyor Ceyhun golünü atıyor.Kendi oyuncularımız bizi şamarlıyor allah sizin cezanızı versin ya..

olaya bak eskiş oyuncularımız bizi yıktı

ceyhun he..

ulan yok böyle birsey.. antrenmanlarda pas atmak isteyip sut atip yattara'yi az daha sakatlayan ceyhun bize 3.farki atiyor

sinirden ağlıyıcam böyle bişey olamaz ya.

Sadri şener deseydi ya gs başkanına selçukla ceyhun'u oynatma diye.. OLDU CANIM BAŞKA...

Kendi oyuncusuna pet şişe atan başka gerizekalı yoktur herhalde..Aynen sizden başka gerizekalı olamaz zaten..

Konuşmaya gerek yok. Tek kelimeyle sıçtık.Ortalık bayağı kokuyordu bende bu koku ne böle diyordum şimdi anladım..

Maç dışında Fatih Terimin Selçuk zorla korner attırıp taraftarı galyana getirme çabası.

Üstüne Engin&Ceyhun alma işi.Sana mı soracaktı ne yapacağını bize laf edeceğinize yönetime laf edin kör herifler..

bordomavi.netten alıntı...

Fena acıtmışız.. :lol::lol::lol:

Burak icin verilecek parayla hem Muhammet Demir, hemde Amrabati bitiririz. Ikiside Buraktan iyi!

Selçuk pasını veriyor Ceyhun golünü atıyor.Kendi oyuncularımız bizi şamarlıyor allah sizin cezanızı versin ya..

olaya bak eskiş oyuncularımız bizi yıktı

ceyhun he..

ulan yok böyle birsey.. antrenmanlarda pas atmak isteyip sut atip yattara'yi az daha sakatlayan ceyhun bize 3.farki atiyor

sinirden ağlıyıcam böyle bişey olamaz ya.

Sadri şener deseydi ya gs başkanına selçukla ceyhun'u oynatma diye.. OLDU CANIM BAŞKA...

Kendi oyuncusuna pet şişe atan başka gerizekalı yoktur herhalde..Aynen sizden başka gerizekalı olamaz zaten..

Konuşmaya gerek yok. Tek kelimeyle sıçtık.Ortalık bayağı kokuyordu bende bu koku ne böle diyordum şimdi anladım..

Maç dışında Fatih Terimin Selçuk zorla korner attırıp taraftarı galyana getirme çabası.

Üstüne Engin&Ceyhun alma işi.Sana mı soracaktı ne yapacağını bize laf edeceğinize yönetime laf edin kör herifler..

bordomavi.netten alıntı...

Fena acıtmışız.. :lol::lol::lol:

Bu sabah işime yürüyerek geldim.düşündüm düşündüm işin içinden çıkamadım.ilk defa çok utandım takımımdan.

:D bu da baya iyi

Niye bu kadar utaniyorlar sasiriyorlar ki? Türkiye'nin en büyük takimi fark atti, normal. Bi kac sene zirvede olmamamiz bunlari simartmis.

hem fener taraftarı hem trabzon taraftarı bize karşı düştükleri durumdan resmen utandılar :D

Başlığı görünce spikerin

Elmander dönerek vurdu sesi kulağımda yankılanıyor.

Feneri yendikten sonra üstüne kreması olan bir maçtı. Bekledigimden kolay geçmişti

Keşke haklı çıksan da ben kendimi alıntılayıp dalga geçsem.

Tamam bu takım şampiyon olamaz da 8 puan gerideki Anadolu takımlarına da geçilmez artık.Biz puanlar kaybetsek bile onlar da kaybedecek her maçlarını alacaklar mı.

1.Beşiktaş
2.Başakşehir
3.Galatasaray
4.Trabzonspor
5.Antalyaspor
6.Fenerbahçe

Bu tarz bir şey olur final sıralaması.

Üst Alt