STSL 11/12 H:16 | Orduspor 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:16 | Orduspor 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:16 | Orduspor 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 16 Aralık

Futbol adına ortada pek bir şey yoktu ama deplasmanda kazarmayı alışkanlık haline getirmek güzel. Bazı yorumculara göre rakibin topla oynamasına alan savunması yapmayı tercih ederek Galatasaray müsaade etti. Oysa topun kendisinde kalmasını sağlayarak skoru korumayı başarması çok daha güzel olur. Ki herkes de böyle bir Galatasaray'ı arzuluyordur herhalde.

Benim maçta en çok hoşuma giden olay, bir pozisyonda ver-kaç yaparak ceza sahasına giren ve kaleye şut atan Melo'ya Elmander'in "sen geri dönmekte acele etme ben senin yerine koşuyorum" dercesine yaptığı hareketti. Bu hareket herhalde sezonun bu zamana kadar ki özetiydi. Sizin de dikkatinizi çekmiştir sanırım.

Geçen sene herkes birbirine bakıyordu sen neden koşmuyorsun diye :D This is Terim.

Futbol adına ortada pek bir şey yoktu ama deplasmanda kazarmayı alışkanlık haline getirmek güzel. Bazı yorumculara göre rakibin topla oynamasına alan savunması yapmayı tercih ederek Galatasaray müsaade etti. Oysa topun kendisinde kalmasını sağlayarak skoru korumayı başarması çok daha güzel olur. Ki herkes de böyle bir Galatasaray'ı arzuluyordur herhalde.

Benim maçta en çok hoşuma giden olay, bir pozisyonda ver-kaç yaparak ceza sahasına giren ve kaleye şut atan Melo'ya Elmander'in "sen geri dönmekte acele etme ben senin yerine koşuyorum" dercesine yaptığı hareketti. Bu hareket herhalde sezonun bu zamana kadar ki özetiydi. Sizin de dikkatinizi çekmiştir sanırım.

[video=youtube;SYAamZwl-mw]https://www.youtube.com/watch?v=SYAamZwl-mw&feature=related[/video]

:)

aha millet hep yabancı istiyor beyler eğer sol açığa banko oynayacak yabancı gelirse çift forvet oynayamayız bu tehlikenin farkında mısınız bilemedim. Bence töre olcan gibi hızlı ve teknik oyuncular lazım bize bu sene başka yabancı beklemeyin derim

Üst Alt