STSL 11/12 H:17 | Beşiktaş 1-0 Karabükspor | Maç Sonucu | 22 Aralık - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:17 | Beşiktaş 1-0 Karabükspor | Maç Sonucu | 22 Aralık

Cevap: STSL 11/12 H:17 | Beşiktaş 0-0 Karabükspor | İlk Yarı

bülent kaptan geç kaldı bi hamle yapması gerekiyordu o nasıl bi oyun anlayışı

Cevap: STSL 11/12 H:17 | Beşiktaş 0-0 Karabükspor | İlk Yarı

sol kanada doğru fernandes verdi ismail orta açtı almedia gol

Cevap: STSL 11/12 H:17 | Beşiktaş 1-0 Karabükspor | İlk Yarı

Türkiye'nin en iyi orta saha oyuncusu diyordum Fernandes için adam gün geçtikçe coşuyor resmen, akıl dolu paslar atıyor müthiş.

macı izliyordum gol olduktan sonra kapadım karabük o kadar kötü ki shelton dısında top süren adamları yok hepsi bam güm oynuyor bjkde cok kötü 3 4 atması lazımdı su takıma neyse fener macına gecelim hadi cantu :D

Fernandes bu sene ıstatıstıkleri ne bir Selcuk yapıyor mu

Cevap: STSL 11/12 H:17 | Beşiktaş 1-0 Karabükspor | Devre Arası

her türlü bahse girerim ligimizde oynayan zenci oyuncuların yüzde 90 nını sokaktan çevirip futbolcu yapmışlardır.

yoksa mümkünatı yok hepsi mi zeka özürlü olur bunların futbol bilgileri eksilerdeler.

Türkiye'nin en iyi orta saha oyuncusu biraz abartı olmadı mı?

Dünde aynisini Selcuk'a diyenler bugün Fernandes diyor.. Bi karar verin artik !

Benim için öyle baskasının ne dediği beni ilgilendirmez ben Fernandes e ta Everton da oynarken hayrandim suanda büyük bir zevk alıyorum izlerken ezeli rakbimizde oynasa bile dogruya doğru.zaten su ligde orta saha olarak Melo, Selçuk, Zokora, Fernandes var gerisi boş.

Cevap: STSL 11/12 H:17 | Beşiktaş 1-0 Karabükspor | Devre Arası

Fernandes çok iyi oyuncu.Ama Selçuk komple bir oyuncu her şey var adamda.Selçuk açık ara önde Fernandes'ten.

Üst Alt