STSL 11/12 H:18 | Galatasaray 4-1 İ.B.B. | Maç Sonucu - Sayfa 119 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:18 | Galatasaray 4-1 İ.B.B. | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:18 | Galatasaray 4-1 İ.B.B. | Maç Sonucu

Emre gibi altyapıdan cıkan oyuncumuzun attıgı gollerle macı kazanmak cok keyifliydi.Ntvspor radyoda macı dinlerken sipiker;Süper bir gol,genc yıldızdan Hagı vari bir gol...Diye bagrınca acayip duygulandım,gözlerim doldu:)

Bundan sonraki hedef 8 de 8 yapmak:tiphat:

Ya bu Fenerliler ne kadar mallar ya...

İBB maçını hakem bize hediye etmiş...

Doka'nın %200'lük kırmızı kartına sarı kart veren de bu hakem, Adam tekme atıyor, diğeri bileğe basıyor... Maçı hakem sattı oluyor.. Sizin maçıda hakem sattı değil mi 3-0 yendiğimiz maçıda yoksa siz mi sattınız nede olsa Şerefsizlik kanınıza işlemiş...

Ya bu Fenerliler ne kadar mallar ya...

İBB maçını hakem bize hediye etmiş...

Doka'nın %200'lük kırmızı kartına sarı kart veren de bu hakem, Adam tekme atıyor, diğeri bileğe basıyor... Maçı hakem sattı oluyor.. Sizin maçıda hakem sattı değil mi 3-0 yendiğimiz maçıda yoksa siz mi sattınız nede olsa Şerefsizlik kanınıza işlemiş...

gec abi, biz önümüze bakalim.

ben sadece barosun golüne üzüldüm.

cunku pozisyon ofsayt idi, istemiyorum haketmedigimiz golü vs.

üstelik atan baros olunca, daha cok üzüldüm.

397418_229945090414367_218464594895750_543090_591660769_n.jpg

404636_229945113747698_218464594895750_543091_1175391282_n.jpg

397092_229945137081029_218464594895750_543092_1730394306_n.jpg

Melo olmayınca orta sahada direncimizin ne denli düştüğünü görmüş olduk.Melo olmayınca dirençli takımlara karşı topu forvetle buluşturmamız ve atak geliştirmemiz çok zorlaşıyor.Tabi bunda yeterli kanat adamlarının olmamasınında büyük rolü var.Skora bakıldığında kolay kazanılmış gibi görünen zor bir maçı daha kazandık.Ama her zaman böyle olmaz.Özellikle çok koşan dirençli takımlara karşı zorlanırız melonun eksikliğinde.Demekki meloyu ne olursa olsun bonservisiyle almalıyız.Enginde iyi hoşta fatih hocanın dünyada bir tane messi var hem kendini hem takımın ataklarını harap etme demesi lazım.Kazımda yine bencilliğinden arınması lazım.Onun dışında bol golle kazanmak güzel tabi.

Melo olmayınca orta sahada direncimizin ne denli düştüğünü görmüş olduk.Melo olmayınca dirençli takımlara karşı topu forvetle buluşturmamız ve atak geliştirmemiz çok zorlaşıyor.Tabi bunda yeterli kanat adamlarının olmamasınında büyük rolü var.Skora bakıldığında kolay kazanılmış gibi görünen zor bir maçı daha kazandık.Ama her zaman böyle olmaz.Özellikle çok koşan dirençli takımlara karşı zorlanırız melonun eksikliğinde.Demekki meloyu ne olursa olsun bonservisiyle almalıyız.Enginde iyi hoşta fatih hocanın dünyada bir tane messi var hem kendini hem takımın ataklarını harap etme demesi lazım.Kazımda yine bencilliğinden arınması lazım.Onun dışında bol golle kazanmak güzel tabi.

birde ridvani dinleseydin dün, adam melo nun yerine selcuk gibi birini daha alsin Gs, vs vs diyordu.

oha dedim, bu adam bilerek mi yapiyor bunu acaba

ebueyi de begenmiyordu

Mehmet Demirkol Ayhan için olgunluk döneminde diyor.Ne olgunluğu kardeşim adam çürüdü bizde,sezon sonu da futbolu bırakıyor.

gol ofsayt ama hakemin yakalamasi oldukca zor cunku baros hizla geriye dogru geliyo.

fakat baltanin ataktayken ceza sahasina girerkenki pozisyonuda bilakis ofsayt degil. yani sokaktan bi adam cevir o bile ofsayt vermez ya balda en az 3-4 metre gerideydi gozlerime inanamadim. lehimizede olsa hakem hatasi istemiyorum arkadas

Güzel skor 4-1 maçla ilgili görüşlerim ;

1-Bi kere Sarı Formanın altına kırmızı şort çok güzel olmuştur bence sürekli böyle çıkalım

2-İlk yarı kötü futbol oynadık

3-İkinci yarı rakip 10 kişi olmasada yenerdik ama ;

-Bize bi tane kanat oyuncusu şart , Kazım 'la gitmiyor gerçekten olmaz yani Kazım 'ın vereceği katkıyla biz çok yükseklerde olamayız

-Kazım 'ın ıslıklanması rezil bir olaydı , Lider takımın futbolcusu mu ıslıklanır ayıptır !

-Sonuçta yine iyi gidiyoruz ancak bu futbolla kötü sonuçlar alırız hücum organizasyonumuz daha iyi olmalı , o yüzden Melo gelince Engin 'i değil de Kazım 'ı ilk 11 dışında bırakmamız lazım Kazım çok vasat

Play-off da bir galibiyetin 3 puan olması skandal olur bu kesin mi? Yani kelimelerle ifade edilmeyecek kadar saçma olur bu uygulama. Kendisi zaten saçma bi uygulama sistemin, bir de galibiyete 3 puanlısına yorum bile yapılamaz.

Mehmet Demirkol kral adamdır ya yapmayın. Adam herşeyi çok net görüyor her seferinde.

ofsayt pozisyonlarında yardımcı hakemin nerelerde durduğuna bakın sonucu rahatlıkla anlarsınız. dinlendirilir bu hakem.

maçtan sonra ligtv de maçla ilgili maç günü felan oluyodu video felan oyuncular arasında konusma oluyodu.o video cıkmışmı bulamadımda

Üst Alt