STSL 11/12 H:18 | Orduspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Ocak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:18 | Orduspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Ocak

Cevap: STSL 11/12 H:18 | Orduspor – Fenerbahçe | 4 Ocak | 18.00

Gürcan Bilgiç:Fb camiası Orduya gıcık gitmeye başladı. Bu maça kenetleneceklerdir..

Takım konuşmasında oyunculara; Başkanları hakkımızda atıp tutuyor gereken dersi verin diyeceklermiş.

Cuper takımla ilk konuşmasını yaptı .

Cuper: “Sizlerle birlikte zor bir maraton bizi bekliyor. Hep birlikte birlik içinde mücadele ederek başarılı sonuçlar alacağız. Fenerbahçe maçı çok önemli. Ligdeki tüm karşılaşmaları final gibi oynamalıyız. Çok sıkı çalışmalıyız.”

Orduspor Kulübü Resmi İnternet Sitesi

Gürcan Bilgiç:Fb camiası Orduya gıcık gitmeye başladı. Bu maça kenetleneceklerdir..

Takım konuşmasında oyunculara; Başkanları hakkımızda atıp tutuyor gereken dersi verin diyeceklermiş.

Cuper takımla ilk konuşmasını yaptı .

Cuper: “Sizlerle birlikte zor bir maraton bizi bekliyor. Hep birlikte birlik içinde mücadele ederek başarılı sonuçlar alacağız. Fenerbahçe maçı çok önemli. Ligdeki tüm karşılaşmaları final gibi oynamalıyız. Çok sıkı çalışmalıyız.”

Orduspor Kulübü Resmi İnternet Sitesi

Orduspor'un resmi sitesi bana Galatasaray'ımızın resmi sitesini andırdı. :)

Son dakika: Sakatlığı süren Alex Orduspor maçının kadrosuna alınmadı..

Selçuk ve Sezerde yok. Yoboda yarım yamalak oynar. Oda sakattı.

Angutlar hemen Ordu ile komplo teorilerine başlamışlar. Başkanları GS kongre üyesi, fb düşmanı maça çok asılacaklar falan diyor.

fb li olsa yatacakti yani :)

Fener baya eksik gidiyo bildiğim kadarıyla Ordu'ya. Puan kaybı okadar güzel olur ki

Fener eksik,Ordu yeni hocayla motive olmus,Fenerin puan kaybetmesi sürpriz olmaz ama nezaman Fenerin puan kaybetmesi beklense rahat kazaniyorlar.

fener kaybederse sezon sonuna kadar en az 10 puan fark yapacağmızı düşünüyorum en yakın rakıbımıze

fener kaybederse sezon sonuna kadar en az 10 puan fark yapacağmızı düşünüyorum en yakın rakıbımıze

bu ocak ayi cok önemli, sabri bir an önce dönse ve fener dedigin gibi puan kayipla girerse ikinci yariya, bende 10 puanlik bir fark atabilecegimizi düsünüyorum.

Bizim safımızdaki takımlar kazansın. :)

Artık bu sene Trabzon da bize rakip olamayacağı için şu durumda onlar da playoff a kalsınlar, Avrupa'da iyi işler yapsınlar isterim.

Bence bu mac alt olur hatta 1-0 Fener kazanir ,Tekke'nin yoklugunda Stancu guven vermiyor ,tabi yine Bienvenu sov yasanmazsa

İŞTE İLK 11'LER

ORDSUSPOR: Fornezzi, Abdurrahman, Garcia, Yalçın, Selçuk, Murat, Gosso, Culio, Onur, Riberio, Stancu

FENERBAHÇE: Volkan, Gökhan, Yobo, Serdar, Ziegler, Mehmet Topuz, Emre, Cristian, Stoch, Özer, Semih

İŞTE İLK 11'LER

ORDSUSPOR: Fornezzi, Abdurrahman, Garcia, Yalçın, Selçuk, Murat, Gosso, Culio, Onur, Riberio, Stancu

FENERBAHÇE: Volkan, Gökhan, Yobo, Serdar, Ziegler, Mehmet Topuz, Emre, Cristian, Stoch, Özer, Semih

eyvallah, fener saglam cikmis, serdar saka diye biliyordum

orduda yeni transfer oynayamiyor dime, riebero kim

Üst Alt