STSL 11/12 H:19 | Ankaragücü 0-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 8 Ocak - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:19 | Ankaragücü 0-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 8 Ocak

Cevap: STSL 11/12 H:19 | Ankaragücü 0-0 Beşiktaş | Maç Sonucu

a.gücünün orta sahaya gelmeye dermanı yok,bjk halen 4'lü defans yapıyo,carlosun maçı okuma yeteneği sıfır.

aahaha, simdi de fifa diyor ahahahahaha

ulan, tamam sus allasen, konu disi mesaj atip duruyorum senin yuzunden ikidir.

Youtube'a marmarissa sapphira yaz o hatundan bile güzel kiviriyon :))

Herseyin yalan dolan :))))))))))))))

Edit: fifa konusunu actigim zaman nasil da geri adim atiyorsun :)

AiqZxp5CEAALxNd.jpg:large

Bende giriyorum giriyorum forzaya ,maç topiğini bulamıyorum ..Ulan ne saklanıyorsunuz yazın delikanlı gibi ,bizde okuyalım ::) 8 atmazlarmış,delikanlılarmış..Su liverpool kadar şerefsiz takım görmedim ,yerdeki takıma 8 taneyi salladı ,ayıptır lan ,karakterli olsanıza beşiktaş gibi...::)

Cevap: STSL 11/12 H:19 | Ankaragücü - Beşiktaş | 8 Ocak | 19.00

Ankaragücü'nü candan destekliyorum.Biliyorumki ligde küme düşecekler ama en azından A2 kadrosu ile sonuncu olmasınlar.Çok önemli bir maça dönüşmüş oldu bu maç Ankaragücünün mersini deplasmanda yenmesinin ardından.Bütün oyuncular canla başla savaşacaklardır.Ben golsüz beraberlik bekliyorum.

ben demiş gibi olmayayımda ben demiştim :D:D:D

Forum icerisinde degil,mac öncesinde hemen hemen herkesin düşüncesi bu yöndeydi.

Bu yazılanlara cevap sahada yüregini ortaya koyan Ankaragücü takımı ve bu takımın ayakda kalması icin var gücünü ortaya koyan taraftarı,özellikle kücük Arda'nın kumbarasındaki 20 tl'yi Ankaragücü'ne babası vasıtasıyla gönderen yürekleri alkıslıyorum.

bu beşiktaşlılar akıllarınca 93'ün intikamını alacaklardı :D 8 atacaktı kargalar, ufacık veletlere bir gol atamadı.

Üst Alt