STSL 11/12 H:19 | Ankaragücü 0-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 8 Ocak - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:19 | Ankaragücü 0-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 8 Ocak

Cevap: STSL 11/12 H:19 | Ankaragücü - Beşiktaş | 8 Ocak | 19.00

erdinc mi neydi, forvet olan,y asi daha gencmis onun sanirim 25 idi dün bakmistim.

30 var saniyordum.

kazmaya benziyor ama gecen mac 2 tane atmis, fenerede atmisti

ergin keleş iyidir. ya aslında bi patlama yapsa forvette tutulmaycak biri. çabuk bi futbolcu. trabzon altyapısından bilirim .çok iyiydi.

Fernandes gerçekten duran toplarda mükemmel, uzun süredir böyle bir duran top kullanan oyuncu görmüyordum.

fernandes de iyi bir etken ama baş kahramanlar sivok ernst egemen. çok etkililer kafa toplarında.

bizde de selçuk çok iyi kesiyor ama içerde sivok kadar etkili bir oyuncu yok mesela.

fernandes de iyi bir etken ama baş kahramanlar sivok ernst egemen. çok etkililer kafa toplarında.

bizde de selçuk çok iyi kesiyor ama içerde sivok kadar etkili bir oyuncu yok mesela.

cok dogru

hem sivok, hem egemen bu konuda gercekten super.

sivok bu sene acildi , egemen kafa toplarda hep etkili idi zaten.

Semihe ayıp ediyonuz la. Bizim semihte iyi kafa toplarında aşşağı yukarı hepsini topluyor gelenlerin

Semihe ayıp ediyonuz la. Bizim semihte iyi kafa toplarında aşşağı yukarı hepsini topluyor gelenlerin

kornerlerde diyorum, rakip kalede ...

egemen ve bu szon sivok cok etkili.

semih hava toplarda fena degil ama rakip kalede korner, duran top kullanirken pek tehlikeli olamadi simdiye kadar, ama daha zamani var.

bjk de dikkat et, her korner, duran topta ya egemen ya sivok kafayi vuran, bazende ernst

defansta iyi olabilir ama hücumdaki duran toplarda çok etkili değil şimdilik. ilerde olabilir çünkü iyi bir sıçrama özelliği var.

zaman gösterecek.

Angaranin taslari ,kartalari kor eder!

Angaranin bagalarinda ,TAVUKLAR corba olur!

:sgr:

oha, stad full cekmis

kale arkasidna az bosluk var ama yinede beklemiyordum bu kadarini

Boşverin bu maçı, NTVSpor'da Valencia - Villareal var :)

erdinc mi neydi, forvet olan,y asi daha gencmis onun sanirim 25 idi dün bakmistim.

30 var saniyordum.

kazmaya benziyor ama gecen mac 2 tane atmis, fenerede atmisti

Ergin.

Bir takim düserse sadece adamlar kalir diyen Nedved'in lafindaki adamlardan biriside "Ergin"'dir.

Cevap: STSL 11/12 H:19 | Ankaragücü 0-0 Beşiktaş | İlk Yarı

ankaragucu delice kosup hemen yorulmasin, sonra ikinci yari bjk fark atar yoksa

Üst Alt