STSL 11/12 H:19 | Fenerbahçe 3-1 Gaziantepspor | Maç Sonucu | 9 Ocak - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:19 | Fenerbahçe 3-1 Gaziantepspor | Maç Sonucu | 9 Ocak

Cevap: STSL 11/12 H:19 | Fenerbahçe 3-1 Gaziantepspor | Maç Sonucu

Maçta hakem hataları var ama beklenen o atraksiyonu meydana getirecek hakem sayısı çok az zaten. Bu yüzden bu hataları hafifçe görmezden gelebiliriz. Eğer illa şike var diyorsanız, pek mantıklı gelmese de sığınabileceğiniz tek nokta Kerim denen eleman olabilir lakin bu sav da temel olarak gerçekten çok mantıksız.

Ben G. Antepli yönetici yahut teknik adam olsam; Kerim'i önce bir ıslak odunla döver, sonra yaptığı hatayı gözüne sokmak niyetine 500 defa izletirdim. Bu arada da ıslak odunla dövmeye devam ederdim.

Kerim Zengin denen nopost cocugu bilerek ve isteyerek attirdi kendini.. iyi para almistir ama.. :yenieek:

İnce ince mesajlar yerini buldu değil mi kocaman karaktersizi? Ulan her hafta ağlamaktan bıkmadı bu tip.Düşeceksiniz,hemde kanırta kanırta ve ben zevkle izleyeceğim seni ve diğer tipleri.

alexle cristianın direk kırmızı kartlık hareketleri es gecilidi. kendi kealesine dönük stocha yapılan normal faule hakem bekleyip sarı kart gösterdi yazık valla. aykut mutlu olmuştur artık. ben hakemin devreye gircegini biliyordum zaten. birde hakan şükür icin bişey dicem. bize sallayıp fenere yalakalık yapıcam diyemi oturuyorsun orda sayın kralımız. ayıp lan.

antep 10 kişi dahi olsa yedikleri goller komediydi. ulan baskı yok bişi yok. biz en azından baskı yaptıkta hataya zorladık. yenilen 3 golde tıpatıp aynısı. halı sahada böyle goller yemezsin. bu ne rahatlıktır anlamadım. angutlar bizim samsun macına laf edecegine önce kendilerine baksınlar. en cok kırmızı yiyen takımız biz lavuklar. hakemlerin kimi ittirdigi ortada.

antep elinden geleni yaptı 10 kişi o kadar dayanabildi. Tek hataları ilk yarı cok net pozisyonlar kacırdılar 1-2 tane daha atsalardı dönmezdi o maç. Kırmızı kart icinde cok gereksizdi.

mal kerim takimini yakti orda öyle girilirmi sari kartinda var zaten

antep direk kadro disi biraksa yeridir bence

galatasarayımıza çamur atan zihniyet acaba şimdi ne diyecek kocaman 1 haftada mı düzeltti bu takımı ve 1 devrede mi düzeldi fener yoksa hakemlermi kendine çekidüzen verdi fenerin kırmızılarını göremedi bakalım ne konuşacak kuşlar görecez

geçen sene trabzona yapılan senaryo bu sene galatasaray yapılmak isteniyor kocaman açtı ağzını ama imparator şenol hocanın düştüğü tuzaga düşmez.

Antuda gerizekalılar gibi konuşuyorum.Bu Kerimde bısey var bence şike yaptı.Şuda var bugun izlediğim fb playoffa girmesi bile başarıdır.Antep 10 kısı kalmasa kazanmasını bırakın berabere kalması bile mucizeydi.Hftaya manısa keser biletlerini kesin.

inanilmaz bir macti, normalde antepin tarihi farka tmasi gereke bir macti

antep cok iyi degildi, fener cok kotuydu, antep cok iyi olsaydi zaten ilk yari bitmisti mac.

kerem denilen herif ... satti, bunun baska bir aciklamasi olamaz.

adam resmen bilerek atildi

Antep bize karşı köpek gibi oynamıştı.Ha bir kaç köpek daha vardı ortada ve yanlarda.

Muhammet Demir ve Olcan ilk 11deydi bize karşı oynadıklarında. Popov çok iyi performans göstermişti. Eğer dün bize karşı gerçekleşen etkenler gerçekleşseydi feneri tarihi bunalıma sokarlardı. Ha ayrıca fenerin herzamanki balıda yanındaydı.

Abdullah Ercan STSL'nin en geri zekalı teknik direktörüdür.

-İvan de Souza varken Şenolcan'ın oynaması ,

- Antep'in en hızlı oyuncusu ve o dakikaya kadar iyi maç çıkaran Sosa'nın oyundan alınması

-Sahada dökülen Cenk ve Popov'un ısrarla oyunda tutulması

-Muhammet Demir gibi formda birisinin yedek başlaması ve oyuna geç alınması

-Bekir Ozan Has gibi ofansif kara cahil birisinin Sapara ile yan yana oynaması ( şansına gol attı )

-Murat Ceylan'ı beğenmem ama bu maçların adamı işte. Ne diye Samsun'a veriyorsun arkadaş.

Ben mac'da sunu gordum Antep ilk yari gercekten feneri domine etti yakaladi net firsatlari degerlendirselerdi bu mac ilk yari 0-2 0-3 bile bite bilirdi ve kesinlikle donmezdi. O satilmis Kerim o hareketi kesinlikle bilincli yapti bunun aciklamasi olamaz kart da dogru hakemi nekadar cok elestirsekte ayagiyla arkadan girdi. 2e yari zaten Antep defansif olarak baslamak zorunda kaldi ki ziya 10 kiseler zaten Ismail cikince 2e yarinin ortalarinda macin zor olacagini biliyordum nitekim de oyle oldu .

Arkadaşlar, maç sonunda Aykut un konuşmasıyla dalga geçilmiş. Ağlıyor, selpak verin falan diye. Bunun görüntüleri var mı ?

Üst Alt