STSL 11/12 H:19 | İ.B.B. 0-2 Trabzonspor | Maç Sonucu | 7 Ocak - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:19 | İ.B.B. 0-2 Trabzonspor | Maç Sonucu | 7 Ocak

Cevap: STSL 11/12 H:19 | İ.B.B. 0-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

burak yine yeniden gösterdi nasıl bir forvet olduğunu

hız, pozisyon alma, son vuruş özelliklerini aynı anda taşıyan bi forveti kaç kere gördünüz bu ülkede

ve olcan olcan :sad007: :42: :31:

burağı kötüleyenlere anlam veremiyorum trabzonu tek başına sırtlıyor golcü dediğin zaten gol atar bu adamda işini dört dörtlük yapıyor artık kabullenelim

Olcanı burdada beğenmeyenler vardı. Neymiş bizim topcumuz değilmiş.Al görün işte. Takımı müthiş atağa kaldırıyor. Bence Yiğit Gökoğlanıda alırsak bizde iş yapabilir.

burak yine yeniden gösterdi nasıl bir forvet olduğunu

hız, pozisyon alma, son vuruş özelliklerini aynı anda taşıyan bi forveti kaç kere gördünüz bu ülkede

ve olcan olcan :sad007: :42: :31:
burak zaten trabzonun herşeyi. birde şu bencilligini ortadan kaldırırsa daha cok begenirim onu. bazen topla cok oynuyor pas vermiyor. olcanı alarakta cok iyi iş yaptı trabzon.

Olcanı burdada beğenmeyenler vardı. Neymiş bizim topcumuz değilmiş.Al görün işte. Takımı müthiş atağa kaldırıyor. Bence Yiğit Gökoğlanıda alırsak bizde iş yapabilir.

olcan teknigiyle bizde cok iş yapardı ama bu yigit hızıyla iş yapan bir adam pek teknik tarafını görmedim. acık alanda belki iş yapar ama kapalı savunmalara napar orası muamma

Burak Yılmaz efsane olacak gibi.Çok isterim bizde oynamasını ama imkansız.

olcan diyorum :(

rieraya verirken kepçe olcana verirken çay kaşığı.

bu mantığın izahı olmaz, olamaz...

küme düşmesi yüzde 51 olan fener bile bu sene nerdeyse 10-15 milyon euroluk yerli yatırımı yapıyor biz çekiniyoruz yerli futbolculara bonservis ödemeye..

şaşırıyorum ama daha çok üzülüyorum bu cimri yerli politikamıza...

burak yildiza ben de uyuz oldum bu gun, cok savunan, takimimizda görmek isteyen biri olarak

ama cocuk cok iyi 2 yildir, elestirin, uyuz oluyorum diyin ama haksizlik yapmayin adama

Burak ve Olcan'ı Galatasaray'da izleme hayallerimiz varken ulannnnnnnnnnnnnnnn

Üst Alt