STSL 11/12 H:2 | Trabzonspor 0-1 İ.B.B | 17 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:2 | Trabzonspor 0-1 İ.B.B | 17 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:2 | Trabzonspor 0-1 İ.B.B | 17 Eylül | Maç Sonucu

ikide bir bunu soyleyip kendini kandirma TS 2 gun onca inter ile oyunamasaydi gorurdum ben IBB'ni bizim takim beni buyuk heyal kirikligna ugrati hic umidim yok :( insallah yanilirim

bizde oynayacağız bu sene hep hafta içi maçı fixtürden dolayı. O zaman her hafta içi maçından sonra puan kaybedelim yani ? Varmı böyle bi bahane İBB yıllardır büyüklere karşı çok iyi oynuyor son 4-5 sezonda 4 büyüklerden en fazla puan kapan takım

Cevap: STSL 11/12 H:2 | Trabzonspor 0-1 İ.B.B | Maç Sonucu | 17 Eylül

interin yarısı bile olmayan trabzon 1-0 yendi trabzonun yarısı bile olmayan ibb de 1-0 yendi :D

Cevap: STSL 11/12 H:2 | Trabzonspor 0-0 İ.B.B | 17 Eylül | 2.Yarı

Deplasmanda bu kadar formda bi takımı yendiğine göre İBB iyi takım. Ama Galatasaray takımı ligin en iyisi olmalı ve yenildiğim takım güçlüydü bahanesine sığınmamalı.

bize-her-yer-deplasman_86849.jpg

Cevap: STSL 11/12 H:2 | Trabzonspor 0-1 İ.B.B | Maç Sonucu | 17 Eylül

belediyede hiç ara vermeden çalışmaya devam ediyor anlaşılan:) içerde bilmem ama zulumpiyatta bu belediyeyi kolay kolay kimse yenemez

bayern münih ilk hafta ligde kendi evinde midlesgladbacha 1-0 yenildi. sonra 5-7 gidiyor. onlarda ilk yenilgiden sonra böylemi konuşuyorlardır acaba:)

Ayrıca 34 de 34 yapmak imkansız olduğuna göre elbet puan kayıpları olacak İBB gibi takıma kaybedilen puana pek acımıyorum ben ama gider Sivasa, Samsuna, falan puan kaybedersen kötü olur tabi.

Tahmin yarışmasından 0 alacağım galiba..Galatasaray maçıda yatar bu gidişle :)

Ne olursa olsun İBB'ye saygı durmak lazım.Abdullah Avcı aynı sistemle taraftarı,geçmişi olan bir takımda olsaydı bizle Fener'in kötü olduğu son 3 yıldır lige ambargo koyardı diye tahmin ediyorum.

Aslında bu başarısını taraftarsızlığa da bağlayabilirim taraftarı olsa çok büyük tepkilerde görebilirdi.

Çok fena çelişkiler içindeyim.:SS:

Cigersizler ölümüne oynadi adeta. Fener'e karsi yatmazlarsa bende birsey bilmiyorum. Fener 2.macinida güle oynaya aldi diyebiliriz, TS 2 mactada terledi adeta, bize karsi belediye'nin nasil oynadigini cümle alem biliyor. Ayni tas ayni hamam arkadas degisen birsey yok. Fener'e yatiyorlar digerlerine karsi ölümüne oynuyorlar.

Cevap: STSL 11/12 H:2 | Trabzonspor 0-1 İ.B.B | 17 Eylül | 2.Yarı

Bu İBB bi ara fenerle birleşecek muhabbeti vardı, birleşmediler ama İki ayrı kulüp, bir takım gibi çalışıyorlar maşallah

hemen abdullah avci ovguleri dizilmeye baslanmis, ayni takim 3-4 senedir oldugu yerde duruyor neyin ovgusu bu ilk iki macin mi :eek::eek::eek:

hemen abdullah avci ovguleri dizilmeye baslanmis, ayni takim 3-4 senedir oldugu yerde duruyor neyin ovgusu bu ilk iki macin mi :eek::eek::eek:
bu takım gecen sene nerdeyse türkiye kupasını alcaktı. sen belediyeden sampiyon olmasını felanmı bekliyorsun. taraftarı olmayan takım düşmeye bile oynamıyor. 6 senedir.

olduğu yerde durmuyor sürekli olarak yükselen bir grafikleri var 12 likten ilk 6-7 ye kadar yükseltiler. Ayrıca TR kupaında finale geldiler.

Abdullah hoca çok iyi bir hoca umarım ilerde takımın başında görürüz.

olduğu yerde durmuyor sürekli olarak yükselen bir grafikleri var 12 likten ilk 6-7 ye kadar yükseltiler. Ayrıca TR kupaında finale geldiler.

Her sene üstüne katarak gidiyor.İstikrar abidesi.

Kesinlikle Fatih Terim'den sonraki teknikdirektörümüz olmalı.

Fatih Terim den çok daha iyi bir hoca olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim zaten bu sene ya da geçen sene takımın başına getirilmemesi hataydı.

Üst Alt