STSL 11/12 H:20 | Galatasaray 5-1 Karabükspor | Maç Sonucu - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:20 | Galatasaray 5-1 Karabükspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:20 | Galatasaray 5-1 Karabükspor | Maç Sonucu

[video=youtube;jtjLfo8oHIw]https://www.youtube.com/watch?v=jtjLfo8oHIw&feature=youtu.be[/video]

Çok iyi ya :)

409061_10150499862986843_340109246842_9328141_1761581434_n.jpg

Galatasaray'ın attigi gol sayisi : 5

Macta atilan toplam gol sayisi : 6

6x5=30 Ohaaaaaa *****bahçe :D

Bugünkü çileler yaşanmaya devam edecekse R10 yerine Cristiano'yu getir bir süre sonra taraftar soğur. Bu ulaşım sorununa bir çözüm bulunmalı, insan muamelesi görmek istiyoruz.

Oncelikle tesekkurler Galatasarayim.

1-ilk yari takim pekde iyi oynamadi cunku Melo-Selcuk ikilis baski yediler vede istedimiz toplari ileryiye atamadik.

2-Muslera ilk yari iyi mac cikardi o olmasaydi simdi farkli seyle konusur olacaktik.

3-Sabriyi haftaya hazirlamasi guzel oldu.

Sona soyliyecegim sey ise SEMIH KAYA.

[video=youtube;bppDsQH23-8]https://www.youtube.com/watch?v=bppDsQH23-8[/video]

Tek korkum aman nazar değmesin, yatmadan önce 3 külhu 1 elham okurken araya Galatasaray'ıda sıkıştırın :)

helal size aslanlar.. kulakların çınlasın fb :)

bu sene s!ke s!ke, şampiyon biz olalım.. saldır Galatasarayım..!

Takım havaya girdi, aman nazar değmesin, çok iyi yoldayız...

Tek isteğim, uzaktan şut sayısını biraz daha azaltıp, ceza sahası içi varyasyonları biraz daha arttırmamız.

Bunu sezon sonuna kadar geliştirirsek güzel olur. Büyük ve zor maçları daha kolay geçeriz.

:yoji:

[video=youtube;zJzEvBtWAMo]https://www.youtube.com/watch?v=zJzEvBtWAMo[/video]

Baros-Elmander mükemmeldi , orta sahada iyidi. servet ve kazim disinda iyidik ya

Takıma çok büyük saygı duyuyorum. Yer yer vitesi düşürüp kontrolü rakibe veriyor, kabul. Ama derleyip toparlamakta da hiç mi hiç zorlanmıyor. Pata güte gol yok gibi bir şey bu sezon. Her golün akıl dolu olması ekstra mutlu ediyor beni. Şampiyonluk yolunda adım adım ilerlemek ayrıca güzel.

Tek kötü ayrıntı Milan'ın sakatlığı. Birkaç hafta oynayamayacakmış ki Sercan'a gün doğdu diyebiliriz. Umarım Milan sakatlandı diye 4-4-2'den vazgeçilmez.

Bütün goller asistlerden geldi.Demek ki takım oyununu iyi oynuyoruz.

Allahaskina 2 atak (3 de olabilir)2 gol ve sonra rakip 10 kisi kalmis ama herkes mukemmel oynadik falan diyor.. 3. Golden sonra zaten karabuk de birakti nedir yani goklere cikarilacak bi durum yok.

Fener gaziantep macinda golleri bulana kadar ucbucuk atti sonra oley cekmeye basladilar bi de 10 kisi rakip, ben izlerken utanmistim. ayni sey olmaza da boyle bi hava seziyorum bu macla ilgili. (10 kisi de olsa 5 tane yuvarlayabilmek beni de mutlu etti ama o kadar da deil)

Üst Alt