STSL 11/12 H:22 | İBB 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 25 Ocak - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:22 | İBB 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 25 Ocak

Cevap: STSL 11/12 H:22 | İBB 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 25 Ocak

Fenerbahce Özgüryankaya ragmen kazanamadi kendisinide burdan sevgiyle aniyorum:ka19: Hic üzülme sevgili hakem görevini yaptin ama top oynicak hali yok minikkusum kanaryamin!

Sinsi Aykutun hoca olmadigida bu macla tescillenmis oldu,bugün I.B.B egerki su maci tarihi farkla kazanamamissa beceriksizliginden baska birsey degildir,I.B.B oyuncular akil tutulmasi yasadi sanirim,kacan gollerin baska aciklamasi yok!

Ligtv spikerinide sevgiyle anmadan gecemicegim,Alex oyunda hic yok verim vermiyor dediklerinde bir gol bir asist yapti,maci nereleriyle izliyorlar merak ediyorum!

Bizim rakibimiz degiller,umarim Besiktasi yeneler,-25 puan ceza alacaklar herkes biliyor bunu ama Besiktasin kac alacagini bilmiyoruz.hep söylüyorum rakibimiz degiller,play-off larda olasi puanlamada en yakin rakibimiz eksi puan almazsa Besiktas alirsa Trabzonspordur.

Volkan :Tuvalet yoktu ondan altıma yaptığım için golleri yedim.

Volkan : Kol bozuktu.

İlahi adalet.

Goller komik ötesi..

Serefsiz Hakem..

Arif şike parasnı almıs catır cutur yemiş bunlara koymus belli:)

hiç bişey oynamadık hiç beğenmedim takımı ama olsun canları sağolsun bu sene destekten başka bişey yok...

Baskanin fake twitter adresi bomba :

Ünal Aysal (NOT) @_UnalAysal_

Gözler İbrahim Akın'ı aradı değil mi? @ Fenerbahce

fener kazanmis, kaybetmis, hic takmamaya basladim artik, cunku herifler en kötü ihtimal (ceza alacaklar) play off disi kalacaklar, uefa zorlarsa bankasyaya gidecekler.

ama yinede özellikle son 2 macta top mop oynamadan 6 puan almisti sikebahce, bun auyuoz olmustum, bu yuzden bu macta da puanla dönseydi fener, ayip, günah olurdu

Volkan: Belediyecilik maç almayla olmuyor. Evde sular akmıyor, elektrikler kesik ...

Volkan: İBB önce İstanbul trafiğine çözüm bulsun.

Üst Alt