STSL 11/12 H:23 | Bursaspor 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:23 | Bursaspor 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:23 | Bursaspor - Galatasaray | 28 Ocak | 19.00

bursanin kadrosu fena degil ama istikrarsizlar. bursa her zaman zor takimdir. o yuzden her zaman oynadimiz oyunu oynamaliyiz.

net 3-0 aliriz

Eskisehir macinda puan kaybi bekliyordum ,bu macta da icim rahat degil.Kapali savunmayi organize ataklarla asmamiz gerceklesene kadar ,deplasmanlarda bu surecek sanirim.

Batalla kilit oyuncu ,Melo ona yakin oynarsa orta sahayi ele aliriz.

Tagoe afrika kupasında ve oraya izinsiz gittiği için süresiz kadrodışı.

Baros yetişmeyecek gibi sanki .

Sabri-Sercan-Engin Baytar KESİN OLARAK ilk 11 başlamamalı .

Umarım Fatih Hocam bu şekilde bir 11 ile başlar :

-----------------Muslera-------------------

Ujfalusi-Semih Kaya-Gökhan Zan-Hakan Balta

Emre Çolak-----Melo------Selçuk-----Riera

------------Kazım----Elmander------------

İdda ediyorum , yukarıdaki kadro ile , sinir stres olmadan rahat kazanırız maçı .

Kazım forvette daha iyi performans sergileyecektir . Hakan Balta da vasatın altına düşmesin , yeter .

Fatih Terim'in yeniden as kadroya döndüğü maç olur. 2-0 alırız. Seyircisiz olması iyi olmuş. Bursa'ya gitsem ya haftasonu :D

avrupa liglerinde realden sonra deplasmanda en cok puan toplayan takimiz. cekinmiyorum pek, seyircide yok. banko 3-0 alirik

İlk defa alırız lafını rahat alırız olarak kullanamıyorum. Sağ tarafımız felç durumda ne yazıkki. Ama ne yapar eder alırız.

322437_Galatasaray_SK.jpg

son macta sercani hic begenmedim, bu yuzden kazimi forvete koyalim diyorum ben de

engin ilk yari eger iyi oynamazsa, ikinci yari hemen yerine riera girsin

Bursa 'ya gelecek olanlarınızı stadta ağarlayamayacağız ama Uludağ 'a gidip snowboard yapalım diyenlere kapımız açık. :)

Engin yerine Riera oynar.

Riera´nin sagi solu belli olmaz. Bursa daha diri daha hirsli bir takim. Riera´nin bu macta etkili olmasi zor. Yanlis bir 11´le de baslamamamiz lazim cünkü Bursa´yi ateslememek lazim. Isimizi zora sokariz. Engin´in hirsi ve mücadelesi bizim icin önemli. Kazim´i da artik Baros dönene kadar forvette kullanmak lazim. Nasilsa transfer yapacagimiz yok. Sercan´dan etkili olur Kazim.

Üst Alt