STSL 11/12 H:23 | Bursaspor 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:23 | Bursaspor 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:23 | Bursaspor - Galatasaray | 28 Ocak | 19.00

Galatasaray kafilesinde 18 oyuncu bulunuyor:

Kale

Fernando Muslera

Ufuk Ceylan

Savunma

Tomas Ujfalusi

Gökhan Zan

Hakan Balta

Semih Kaya

Sabri Sarıoğlu

Çağlar Birinci

Orta Saha

Ceyhun Gülselam

Selçuk İnan

Felipe Melo

Engin Baytar

Emre Çolak

Kazım Kazım

Albert Riera

Forvet

Yiğit Gökoğlan

Johan Elmander

Sercan Yıldırım

arkadas gökhan gönüle 2 hafta yok derler adam ertesi maça çıkar.Barosa 2 hafta derler adam 2 ay oynamaz ne biçim iş bu ya

Karlı zemin ile buzlu zemin aynı şey değildir .

Zemin Eskişehir'den çok çok daha iyi olacak Bursa'da .

Maça gelirsek ;

Daha önce de yazdığım gibi ; Sercan-Yiğit-Sabri ve Engin kesin olarak maça ilk 11 başlamamalı .

Hatta Sabri kesinlikle oynamamalı .

Muslera

Ujfalusi

Semih

Gökhan Zan

Hakan Balta

Emre Çolak

Melo

Selçuk

Riera

Elmander

Kazım

Şeklinde çıkmalıyız .

Sercan / Yiğit , Ceyhun ve Engin de oyunun gidişatına göre rakip yorulmuşken taze güç olarak oyuna sonradan girmelidirler .

Çok net söylüyorum ;

Sabri sağ bek ve Sercan da Elmander'in partneri olarak ilk 11 başlarsa , çok net puan kaybederiz .

Bursada zeminin sorun yaraticagini sanmiyorum,Bursanin cok cok iyi zemini var,Eskisehirdeki gibide asiri soguk olmaz diye tahmin ediyorum,skor tahminine asiri farkla kazanicagimizi söyledim,zemin kötü olursa cok asiri fark yapamayiz ama normal sartlar iyi bir zeminde tarihi fark yapacagimizi düsünüyorum.

Gecen hafta ter idmani gibi mac oynadik,bursa dar rotasyonsuz kadrosuyla asiri yorgun,biz birde oyuncularimizi dinlendirdik,form olarakta eskisehirle berabere kalsakta''buz pistinde'' cok yukaridayiz,2012 yilinda eskisehir maci haric her macimizi 4-5 golle kazandik,suan cok formdayiz ve bir atak oyuncusuda kazandik,Baros disinda önemli tek eksigimiz yok,Bursanin taraftari cezali ve bu sogukta kadin seyirci cok fazla olmayacak,bu yüzden saha zemini normal guzel olursa bene bu sefer 4-5 golüde gecegimizi düsünüyorum,ama sert ve agir saha zemininde 0-1 0-2 gibi skorlar olusur,saha zemini önemli.

bizim için farkeden birşey olmayacak seyirci açısından. zaten karı gibi taraftarları vardı.. 3 puan bizim allahın izniyle

Takimda su an 3 oyuncu eksik (Eboue,Baros ve Yekta) ama Servet artik 18´e de alinmiyor.:asd:

Cok sevindim.

Muslera

Ujfalusi-Zan-Semih-Caglar

Emre-Selcuk-Melo-Engin

Sercan-Elmander

Kazim,Yigit ve Riera gibi oyuncularda yedekler arasinda olurlar.

--------Fernando Muslera-------

Ujfalusi--Semih--Gökhan--Hakan

Emre Colak--Melo--Selçuk--Riera

--Johan Elmander---Sercan-----

Yedekler:

Ufuk

Sabri

Caglar

Ceyhun

Kazim

Engin