STSL 11/12 H:23 | Kayserispor 1-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 30 Ocak - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:23 | Kayserispor 1-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 30 Ocak

Cevap: STSL 11/12 H:23 | Kayserispor 1-0 Beşiktaş | Maç Sonucu

Fener samsunda puan kaybederse,

Bjkde feneri yenerse.

Bizde 2 maçtan 6 puan çıkarabilirsek düğüm çözülür. Kısacası herşey yine bize bağlı.

Bir ara Okay Yokuşlu için ''Bayern Munih Altay'ın kapısını çaldı'' falan diye haberler çıkmıştı. :)

sivok ve fernandes mersine karsi yok ama mac sanirim inönünde, bu yuzden bjk tabiki önde ama mersin eger fener macindan ders aldiysa, birseyler yapabilir.

biz bulmustuk, ilk önce bu cocukla ilgilenen bizdik zaten

kayseri iyi para verdi, üstelik cocukta oynayabilecegim takima gitmek istiyorum demis ...

Biz de ilgilendik ama Kayseri aldı. Kayseri'de oynama garantisi aldı çünkü. Bize gelse 3 sene A2 liginde oynardı.
İlgilendiğimizi bilmiyordum ama böyle yetenekleri elimizden kaçırmasak iyi olur sonra 5 milyondan kapıyı açıyorlar.Ama o oynama garantisini biz veremeyiz tabiki.

Okay bence kendisi için en iyi yere gitti. Kim 94 doğumlu bir çocuğa şans verebilirdi ki Kayseri dışında.

Yanlış anlamayın Kayseri'yi hiç sevmem ama Türk futbolu için yeni birisi geliyor bağıra bağıra.

valla ben ilk defa izliyorum böyle mal oyuncu görmedim. 2-3 olcak mac bunun yüzüden 1-0 bitti.

hala kendime gelebilmis degilim, ne salak topcudur öyle yahu.

birde 2 tane pozisyon var, yani kesin gol yapmasi yada yaptirmasi lazim, bunun baska bir caresi yok ama adam ikisini de yok etti valla

ulan gayseri fb ye atak yapamıyor bjk ye gelince saldırıyor maşallah.1-0 ama kayseri 3-4 yapardı kazma adamları atamadı.

bizede böyle saldırıyolardı.şerefsiz gayseri arkasını fb ye dayamış.

Üst Alt