STSL 11/12 H:24 | Galatasaray 1-1 Antalyaspor | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:24 | Galatasaray 1-1 Antalyaspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:24 | Galatasaray - Antalyaspor | 1 Şubat | 20.30

2858_splash_antalya.jpg

yahu su keita'yi bari kiralasak, eboue-keita yardirir, en azindan bir kanadimiz saglam olur.

keita ne yapti da bukadar nefret ediyorlar bu adamdan anlamis degilim. ya sampiyon olamazsak bir kibir ugruna bunun hesabini kim verecek arkadas?!

havada karliymis antalya da. yine berbat bir mac izleyecegiz desenize. bizim oyuncular yumusak ve teknik, hava sartlari kötü olunca oynayamiyoruz. antalya'nin kasaplari bizi yerler.

yahu su keita'yi bari kiralasak, eboue-keita yardirir, en azindan bir kanadimiz saglam olur.

keita ne yapti da bukadar nefret ediyorlar bu adamdan anlamis degilim. ya sampiyon olamazsak bir kibir ugruna bunun hesabini kim verecek arkadas?!

havada karliymis antalya da. yine berbat bir mac izleyecegiz desenize. bizim oyuncular yumusak ve teknik, hava sartlari kötü olunca oynayamiyoruz. antalya'nin kasaplari bizi yerler.

Maç ASY'de olduğundan pek problem olacağını sanmıyorum :asd:

tamam da istanbulda şuan baya örtü oldu mecidiyeköyde otruyorum :D

Hava böyle giderse maç tatil olur valla.

Bu arada bir boka yaramaz ama yine de söyliim ; direkt Ömer'den alınan net bilgidir :

Ömer çocukluğunda , gençliğinde GS'lı olduğunu ama profesyönel olduktan sonra hiç bir takımı tutmadığını bizzat kendisi söyledi [Ömer'in bireysel İng hocası aynı zamanda benim de hocam oluyordu]

Sahanın durumu ile ilgili bir bilgisi olan arkadaş var mı ?

İnşallah önlem almışlardır kar için.

Üst Alt