STSL 11/12 H:24 | Samsunspor 3-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 2 Şubat - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:24 | Samsunspor 3-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 2 Şubat

Cevap: STSL 11/12 H:24 | Samsunspor - Fenerbahçe | 18:00 | 2 Şubat

Yok yok onu biliyorum da hani Ankaragücü misali ...yani kısaca bizden adam olmaz b.ku yedik modundalar mı

Samsun'un düşüş garanti degil mi?

Bu maç öncesi, Şirinler grubu takıma ve yeni teknik heyete moral vermek için tesislere gitmişler. Düşmeme inançları hala sürüyor. Yeterki seri gelsin diyorlar. Koyvermek falan yok.

24. hafta: Samsun-fb

25. hafta Karabük-Samsun

Şu 2 maç belli eder.

Eziklerde acayip bal var. 2 gündür kar yağıyor. Bugün hava güneşli idi. Gerci karadenizde uzun süreli kar yağışı olmaz. Buzlanmada olmuyor zaten,

Durun bir bende bakayım puan durumuna alt sıraları hiç bilmiyorum çünkü ...Mustafa sarp gittikten sonra adam olurlar demiştim hayırlısı

2-1 Samsun.

Goller

DK 12 Ekigho

Dk 36 Gekas

Dk 72 Serdar Kesimal

Kazanmak zorundalar zaten yoksa küme düserler burdan alicaklari 3 puanla belki ligde kalacaklar,cidden samsun adina düsüp düsmeme maci diyebiliriz,ortada 33 puan var ama samsun her macini kazanamiyacagindan bu mac ekstra bir 3 puandir hatta 6 puan degerindedir,normalde bakkalin takimi ve samsunsa fenere yenilir derdim ama suan durum farkli.

Samsunun kadrosuna bakiyorum cidden cok ama cok kaliteli kadrolari var nasil buralardar oda ilginc samsun suan belkide orda olmayi hic haketmiyor,cok ciddi forvetleri var,yenide stoper almislar,heyecan yapmazlarsa birakin kazanmayi bize yaptiklarini bu aksam fenerede yaparlar,iki farkli öne gecerlerse kimse sasirmasin.

Ben besiktasinda kazanicagini düsünmüyorum mersin'de besiktasi yenecek belkide 1 puan karla kapaticagiz bu haftayi.

Samsun ligde kalmak için en az 7 maçını kazanmak zorundadır. Seri yapmaları şart.

samsun yalniz o seriyi yapicak kalibrede bir ekip,isleri zor gibi gözüküyorda aslinda hicte zor degil,isterlerse basaricak oyuncu potansiyeli var,rakiplerinden daha iyi kadrolari oldugunu düsünüyorum,bugün kazanirlarsa harika hava yakalarlarki bence bu onlarin zaten dönüm noktasi kaybederlerse muhtelemen düserler,cünkü karabükte maclarini kazaniyor,karabüksporu yakalamalari zor olur.Ben antepin düsmeye en yakin aday görüyorum,alttan karabük ve samsun bugün kazandigi taktirde ivme yakaliyacaklar ama antep hizla düsme hattina dogru ilerliyor,sene sonu antep düsecek...

Ben Mesut Bakkal'ın Fenerden puan aldığını daha görmedim hayatımda.Keşke Petkovic kalsyadı bu maça kadar,o Fenerbahçe'yi nasıl yeneceğini iyi biliyor zira.

samsunun stadi güzel degil mi yahu?

manisa falan onlarin stadlarindan cok daha saglam bir stada benziyor

Anil Dilaver ikinci yari sans bulursa golü var söylim :D Bu arada ilginc bir istatik gözüme carpti,Fenerbahce hafta ici oynadigi hicbir maci kazanamamis hem evinde hem deplasmanda,cok ilginc 6 maci hafta ici oynamislar ve hepsinde puan kaybetmisler.

Bir ilginc istatikte bakkal Fenere 9 macta yatmis,Fenerli oldugunu biliyoruzda bir mac bile puan almamis yeni ögrendim.

2 istatikten biri bu gün bozulucak bakalim kime bozulucak.

Üst Alt