STSL 11/12 H:25 | Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 5 Şubat - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:25 | Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 5 Şubat

Cevap: STSL 11/12 H:25 | Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş | Maç Sonucu

harbiden bizim semih bu serdar kesimalı kaçla çarpar kaça böler hesaplayamadım:)

Hilbert gelse,

Cenk

Tanju-Sivok-Egemen-Ersan

Hilbert-Necip-Fernandes-Ismail

Almeida-Pektemek​

Bence en iyi 11 olur. Defans hatti guclu. Ernst'de dusus var. Inisyatif almiyor. Necip tek basina yeter on libero mevkisi icin. Fernandes'den destek aldimi iyidir.

Ismail'i Simao'ya tercih ederim. Hata yapsada, en azindan etkili olabiliyor kanatta. Adam gecebiliyor, ortalarini biraz olsada gelistirdi. Canini disine takip oynuyor.

Sag'da Hilbert. En azindan guclu, hizli, tempolu. Orta aciyor. Ismail-Hilbert ilerde iki besleyen kanat adami olur. Almeida ise pivot rolunde Pektemek'e indirir.

Yedekler Holosko, Veli, Burak, Julio olur.

bjk icin en güzel kadro bu olur

ama anecipin yerine veliyi oynatirim ben

carvalhal 2. golden sonra sigara yakacagına sakız kutusunu cıkartması süper cok güldüm oraya :)

Gelecek hafta şikeci eziklere de, şikeci yalakalara da kitlerler. :asd:

İki beceriksiz takımın beceriksizlikleriyle maçı katlettikleri bir maç oldu.

İki takımdan da bir BOK olmaz.

426164_301274863255124_197655143617097_786828_725871023_n.jpg

biliyom, bjk imkansizi basarir diyordu bjkli arkadas, sonr asen gelip böyle birsey yazinca, uygun degildi yani.

salman anlatamadım :) .. eğer fark 5-6 puansa . yeneriz veya başarırız demiyorum .. sadece diğer takımların yenmesini beklemezsin , eğer gücün yetiyorsa şampiyonluk istiyorsan kendin elinden geleni yapıp yenmeye çalışırsın iki maçtada ;)

salman anlatamadım :) .. eğer fark 5-6 puansa . yeneriz veya başarırız demiyorum .. sadece diğer takımların yenmesini beklemezsin , eğer gücün yetiyorsa şampiyonluk istiyorsan kendin elinden geleni yapıp yenmeye çalışırsın iki maçtada ;)

bende diyorum ki eger 6 puan fark olur,sa kimse sampiyon olamaz.

kim 6 puan öndeyse, o sampiyon olur.

mustafa pektemeki cok beğendim.sercanı 10lar carpar karesini alır

Fener harbiden çok kötü takım , şansla buraya kadar geldiler , Sow da cacık çıktı

Üst Alt