STSL 11/12 H:26 | Sivasspor 1-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 9 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:26 | Sivasspor 1-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 9 Şubat

Cevap: STSL 11/12 H:26 | Sivasspor - Beşiktaş | 9 Şubat | 20.00

Geçen hafta haftanın futbolcusu Necati veya Yobo'yu seçeni kınıyorum. At gözlüğü ile değerlendirme yapmamak lazım. Ermen geçen hafta 2 gol 2 asist yaptı. Trtsporda anket açmışlar ama fanatizmlik diz boyu..Maça gelirsek ;

Maç öncesi kar yağışı başlamış. Toprak altı ısıtma olduğu için kar tutmuyormuş. Maç saatinde havanın -15 derecede sıcaklıkta olacağı söyleniyor.

Cevap: STSL 11/12 H:26 | Sivasspor - Beşiktaş | 9 Şubat | 18.00

Rıza yatmassa Beşiktaşa Sivas alır bu maçı ama Rıza yatar bu maça aynen şifo gibi.

Sivas içinde önemli maç, sivas kazanırsa ilk 4 için büyük adım atacak. Bjk'nin ilk 4'ü bile tehlikeye girebilir. Sivas kaybederse ilk 4 şansı kalmaz.

Sivas içinde önemli maç, sivas kazanırsa ilk 4 için büyük adım atacak. Bjk'nin ilk 4'ü bile tehlikeye girebilir. Sivas kaybederse ilk 4 şansı kalmaz.

dediklerin doğru ama, rıza faktörünü unutuyorsun. beşiktaşın şiddetle puana hatta galibiyete ihtiyacı var. o yüzden ben bu maçta sivastan bişey beklemiyorum

Hadi Sivas yakma beni bak yüklü girdim sana.

Rıza bu maçı kazanacağından emin. O kadar emin ki, zaferinin küçümsenmemesi için ''Beşiktaş eksikse eksik napalım, sonuçta Beşiktaş'' dedi.

Bazı arkadaşlar Beşiktaş'a yatacağı için zemin hazırlıyor diyor ama ben tam tersi düşünüyorum.

Hadi Sivas yakma beni bak yüklü girdim sana.

Rıza bu maçı kazanacağından emin. O kadar emin ki, zaferinin küçümsenmemesi için ''Beşiktaş eksikse eksik napalım, sonuçta Beşiktaş'' dedi.

Bazı arkadaşlar Beşiktaş'a yatacağı için zemin hazırlıyor diyor ama ben tam tersi düşünüyorum.

Kaç para girdin abi keşke fazla güvenmeseydin:(

Savunmadan yana sıkıntımız yok yani takım savunmasını iyi yapıyor tabi Veli'nin katkısı büyük.Kanat beklerimizde dönsünde artık rahatlıyalım.Bana berabere biter gibi geliyor ama hayırlısı ard arda 4 maç puan kayıbı sıkıntı yaşatır.Önümüzde 2 Braga ve Galatasaray maçlarıda var Carvalhal ya vezir olacak yada rezil.

Sivas handikap yapar.

Edit: Rıza Çalımbay faktörünü unuttum bir an. Bjk alır.

Üst Alt