STSL 11/12 H:27 | Fenerbahçe 4-2 Sivasspor | Maç Sonucu | 18 Şubat - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:27 | Fenerbahçe 4-2 Sivasspor | Maç Sonucu | 18 Şubat

Cevap: STSL 11/12 H:27 | Fenerbahçe 4-2 Sivasspor | Maç Sonucu

sivas futbol adına ne gerekliyse yaptı. fenerin zafiyetlerini iyi kullandılar. iki gol buldular. 4 tane daha rahat şekilde atabilirlerdi.

ama fenerin balını hesaba katmamışlar tabi.

birde kalesinde duran 3. direğe.

biz bu feneri hallaç pamuğu gibi atarız kadıköyde.

tam kadro olursak bunlar bize karşı pozisyona bile giremezler girdiklerinde de muslera devreye girer.

sivas futbol adına ne gerekliyse yaptı. fenerin zafiyetlerini iyi kullandılar. iki gol buldular. 4 tane daha rahat şekilde atabilirlerdi.

tam kadro olursak bunlar bize karşı pozisyona bile giremezler girdiklerinde de muslera devreye girer.

sivas ne gerekiyorsa filan yapmadı kusura bakma. bir takım ancak bukadar kötü secimler yapardı sivasta bunlardan biriydi. eger bu takım ligin en iyi takımlarından biri olarak görülüyorsa bizim türk ligi batmış demektir. sivasın birtek fizik gücü iyiydi fenerden. bukadar kötü bir fenerden üst üste 3 gol yiyorsan senin futbol takımının mahalle takımından bir farkı yoktur. birtakım ancak bukadar kötü secimler yapar. sivas sadece oynarmış gibi göründü. birde sivasın kalecisi şu ligin en kötü kalecisi.

Valla biz bunları hallaç pamuğu gibi atarmıyız bilemem ama FIFA bunları hallaç pamuğundan beter edecek benim içim rahat Şenes Erzik çekildi gitti Allahtan

-------

Arkadaşlar lütfen yanlış anlamayın....

Kimseyi eleştirmek için yazmıyorum...

Şimdi herkes farklı şeyler söylüyor..

Ama bir tek gerçek var;

o da Sivas her zamanki gibi bu maçı Fenere verdi...

O yüzden boşuna birbirimizi kırmayalaım...

Tartışmalar yapmıyalım...

Tekrarlıyorum; Büyük abi Fener küçük kardeş Feneri yendi... Nokta....

402625_173598159422005_160324720749349_263674_1351907144_n.jpg

şu kaleciyi pazardan kelepir fiyatamı almışlar. nasıl bir kalecidir anlayamadım. adam her topa bakıyor. ulan 2-1 öndesin yapsana kontaratagını hala savruk savruk oynuyorlar. bize gelince defansa yatıyor şerefsiz adiler. şu takım nasıl 4 gol atar lan. birde sivasa taş gibi takım demezlermi gülüyorum. fenerdin defansı kepaze olmuş ve sen bundan faydalanamıyorsan mal oglu malsın demektir.

sivas ne gerekiyorsa filan yapmadı kusura bakma. bir takım ancak bukadar kötü secimler yapardı sivasta bunlardan biriydi. eger bu takım ligin en iyi takımlarından biri olarak görülüyorsa bizim türk ligi batmış demektir. sivasın birtek fizik gücü iyiydi fenerden. bukadar kötü bir fenerden üst üste 3 gol yiyorsan senin futbol takımının mahalle takımından bir farkı yoktur. birtakım ancak bukadar kötü secimler yapar. sivas sadece oynarmış gibi göründü. birde sivasın kalecisi şu ligin en kötü kalecisi.

nihat yerine kalede süper ligden vasat bir kaleci koy bugün fener o 4 golüde atamazdı.

sivas ne gerekiyorsa yaptı çünkü feneri yenmeyi amaçlamışlar. sürekli top oynamaya çalıştılar. orta sahalarında özellikle kadir ve erman oyunu çok iyi yönlendirdi. sürekli önde baskı kurmaya çalıştılar buna rağmen fenere pozisyon vermediler. sadece 3. golde savunma hatası nedeniyle kaleciyle karşı karşıya bi pozisyon oldu sow un sadece o kadar.

sivas 2-1 yatsaydı fenerin istediği gibi oyun oynamış olurdu. halbuki fenerin defansif yanı çok zayıf. oyun kuramıyorlar organize olamıyorlar. orta sahadan emreyi çıkar anadolu takımından farkı kalmaz bunların.

işte futbol bu rakibin fenerse her zaman şanslı olduklarını düşünerek oynayacaksın. ipi her zaman erken çekeceksin. bugün pedriel o bomboş pozisyonu atsa enaramo köşe vuruşundan gelen topa vuracağı yerde bomboş yanındaki arkadaşına çıkarsa maç 3-1 veya 4-1 olacak bizde bugün fenerin mağlubiyetini konuşuyor olacaktık.

Valla biz bunları hallaç pamuğu gibi atarmıyız bilemem ama FIFA bunları hallaç pamuğundan beter edecek benim içim rahat Şenes Erzik çekildi gitti Allahtan

o konuda benimde içim rahat. maksat bugün konuşacak bişeyler bulmak işte. yoksa fener maçları sadece tiyatro bu sene. küme düşmek zorundalar.

Geçen seneki gençler-buca maçları gibi oldu. Daha önceki senelerdeki Antep maçı gibi. Bir maçta şike olması için 20 gol atılmasına gerek yok.

Boş kaleye biri atamaz, döner gol olur. 8 tane arkadaşı çevresindeyken topu kaptırır, döner gol olur. Maç 2-4 biter.

Kıvanç'ı beğendim bugün ben. Devre arasında bi iş döndüğü ayrı tabi. Ha ama önümüzdeki yıllarda 6. bi şampiyon çıkarsa bu gidişle o takım sivas olur bana göre.

Üst Alt