STSL 11/12 H:27 | Kayserispor 3-3 Trabzonspor | Maç Sonucu | 19 Şubat - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:27 | Kayserispor 3-3 Trabzonspor | Maç Sonucu | 19 Şubat

Cevap: STSL 11/12 H:27 | Kayserispor 3-3 Trabzonspor| Maç Sonucu

Yeter Burak Yılmaz.

Evrim geçirmiş Allah'ın kazması.

Sağ kanat oynar,sol kanat oynar,forvet arkası oynar,forvet oynar.

Adam çalışmış kendisini geliştirmiş.Türk futbolculara örnek olsun.

Korkarım Burak bizim rekorları kıracak. Bu sene playofflarla beraber çok maç oynanacak.

Beşiktaş ve Fener kesin olmayacak playofflarda.Trabzona da şimdiden 14 puan fark attık.Birde içerde çakarız 17 olur.

Playofflar bizim için gazozuna olacak.

[video=youtube;Mo1GPmEy5y8]https://www.youtube.com/watch?v=Mo1GPmEy5y8[/video]

Ligimizde kac santrofor bunu boyle atar. Onu gectim, kac oyuncu ?

Beşiktaş ve Fener kesin olmayacak playofflarda.Trabzona da şimdiden 14 puan fark attık.Birde içerde çakarız 17 olur.

Playofflar bizim için gazozuna olacak.
trabzon kalcakmi playofflara onlarda sike olayinin icinde neden sessizler bu kadar giderse 3 ü birden gider tesebbüs etmisler cünkü

Su adam gitse de Avrupa'ya herkes gorse Burak'i. Gencler ornek alsa. Nerden nereye. Tigana zamaninda herkesin goremedigini gormus demek.

Burak Trabzon gibi leş bir takımda bu kadar gol atıyorsa,iyi bir takımda neler yapar düşünemiyorum.

Burak Trabzon gibi leş bir takımda bu kadar gol atıyorsa,iyi bir takımda neler yapar düşünemiyorum.

Bence Trabzon'un lesh olması sayesinde bu kadar gol atıyor.İstediği herşeyi yapabiliyor.Frikik,penaltı vs. oldu mu ben kullanıcam diyebiliyor.Şimdi Olcan ben kullanım diyemez:D

Üst Alt