STSL 11/12 H:3 | Bursaspor 1-2 Beşiktaş | 22 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:3 | Bursaspor 1-2 Beşiktaş | 22 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:3 | Bursaspor - Beşiktaş | 22 Eylül | 20.00

bursanın cezası sebebiyle bu gunkü maca gaylar alınacakmış :)

bursa favori .bjkta oyuncular kendi kafalarına göre oynamaya devam ederlerse takım oyununu iyi oynayan her takım favori olur bjkye karşı

Ezeriz. Quaresma formda, sag kanatta basliyor. Rakibi o kanatta Vederson. Quaresma her ustune yurudugunde gecer onu. Orta sahada Necip'i Batalla'ya taktimi top yapabilecek adam yok. N'Diaye cok guclu, ama atak yonlendirebilen bir oyuncu degil. Sidnei ve Egemen varken santroforun Bangura/Sestak/Turgay olmasi fark etmez. En begendigim bu ucluden Turgay, ama stopperlerimiz durdurur. Quaresma'nin kazandigi faulleri Fernandes kullanir, ileri cikan Sidnei ve Egemen cok gol pozisyonuna girer.

1-3.
Rüyanda mı yazdın bunları :asd::D

Bursa rahat alacaktır bu maçı.

Küme düşmesi kesin olan Ankaragücü? :) Harika bir yaklaşım...

Bursaspor istediği gibi top oynasın. Beşiktaş "biraz" top yapıp "biraz" beşiktaş gibi oynarsa 2 tane sallar, hee kaç tane yer bilemiyorum ama yok Bursa favoriymiş, yok şöyle yaparmış böyle yaparmış, hikaye.. rakip Beşiktaş.

Ayrıca Ankaragücü de küme düşmeyebilir.. Hiçbir takım için "kesin küme düşecek" denilemez.. 11 tane futbolcu sahaya çıkıp oynuyor ve hiçbiri amatör topçusu değil. Ligin nasıl gelişeceği belli olmaz.. Hele hele, kötü oynayan bir takımla Beşiktaşın yaptığı maç baz alınıp, beşiktaş'ın başka bir maçı öncesi ölçü alınması da en saçma olaydır. O zaman ligi hiç oynatmaya gerek yok..

Beşiktaş ankaragücünü zor yendi.. ankaragücü kötü takım.. x takım ankaragücünü rahat yendi, o zaman x takım beşiktaşı çok rahat yener şeklinde 3 maç sonrasında tüm maçlar hesaplanır :)

Her maç başlı başına bir 90 dakikadır ve arkadaşlar, kabul edilse de edilmese de şu saniye Türkiye liginin "kötü" oynayan ekiplerinden biri olan Beşiktaş'ın kadrosu aynı zamanda Türkiye'nin en iyi kadrosu. Öyle 2 isim dışında gerisi çöp denilecek bir kadro da değil Beşiktaş'ın kadrosu. Hatta uçtum devam ediyim, Beşiktaş'ta eğer "adam gibi" sağ bek olsaydı "çok" daha farklı olurdu. 1 adam bu kdar farkeder mi demeyin, farkeder..

Bursaspor karşısında çok iyi sağ bek olmasına gerek yok, beşiktaş biraz istekli oynasın, fazla geliriz zaten. Sağ bek eksiği Beşiktaş'ı avrupada patlatır büyük ihtimalle.. Onun dışında ligdeki maçları alıp alamaması o gün oynamak isteyip istememesine bağlı.

Beşiktaş'lılar zerre anlamıyor futboldan çok net söylüyorum. Buradakiler de, sivil hayatımdaki arkadaşlarım da o kadar saçma konuşuyorlar ki. Quaresma olm yhahhahaaa dünyanın en iyisi aheahehaehae diyor ağzından tükürük saça saça. Sinirlendim yeter Bursa 1-0

Küme düşmesi kesin olan Ankaragücü? :) Harika bir yaklaşım...

Bursaspor istediği gibi top oynasın. Beşiktaş "biraz" top yapıp "biraz" beşiktaş gibi oynarsa 2 tane sallar, hee kaç tane yer bilemiyorum ama yok Bursa favoriymiş, yok şöyle yaparmış böyle yaparmış, hikaye.. rakip Beşiktaş.

Ayrıca Ankaragücü de küme düşmeyebilir.. Hiçbir takım için "kesin küme düşecek" denilemez.. 11 tane futbolcu sahaya çıkıp oynuyor ve hiçbiri amatör topçusu değil. Ligin nasıl gelişeceği belli olmaz.. Hele hele, kötü oynayan bir takımla Beşiktaşın yaptığı maç baz alınıp, beşiktaş'ın başka bir maçı öncesi ölçü alınması da en saçma olaydır. O zaman ligi hiç oynatmaya gerek yok..

Beşiktaş ankaragücünü zor yendi.. ankaragücü kötü takım.. x takım ankaragücünü rahat yendi, o zaman x takım beşiktaşı çok rahat yener şeklinde 3 maç sonrasında tüm maçlar hesaplanır :)

Her maç başlı başına bir 90 dakikadır ve arkadaşlar, kabul edilse de edilmese de şu saniye Türkiye liginin "kötü" oynayan ekiplerinden biri olan Beşiktaş'ın kadrosu aynı zamanda Türkiye'nin en iyi kadrosu. Öyle 2 isim dışında gerisi çöp denilecek bir kadro da değil Beşiktaş'ın kadrosu. Hatta uçtum devam ediyim, Beşiktaş'ta eğer "adam gibi" sağ bek olsaydı "çok" daha farklı olurdu. 1 adam bu kdar farkeder mi demeyin, farkeder..

Bursaspor karşısında çok iyi sağ bek olmasına gerek yok, beşiktaş biraz istekli oynasın, fazla geliriz zaten. Sağ bek eksiği Beşiktaş'ı avrupada patlatır büyük ihtimalle.. Onun dışında ligdeki maçları alıp alamaması o gün oynamak isteyip istememesine bağlı.

ağır oldu mesajım özür dilerim.ama bontladığım yer yine de yanlış bana göre

Büyük ihtimalle bursa alır veya en kötü ihtimal berabere kalır. bjk'de birlik, bereberlik yok. q7 ve travelası var başka birşey yok. Bursa ise tam aksine sağlam bir takım görünümünde ve takım oyununu da iyi oynuyorlar. Mersin idman yurdu karşısında geriye düşmelerine rahmen iyi bir oyun oynadılar sabır gösterdiler ve galip geldiler.

Bursa'nın kazanacağını düşünüyorum.

KG olur. Bursaspor 2-1 kazanır geriye düşmezse.

Bursa da Beşiktaş'ta rakip bize ama gönlümden Bursanın yenmesi geçiyor.

birde necip olayi var, necip, necip diyip duruyorlar, gecen sene az da olsa izlemistim, ilk oynadigi maclarda, fena da bulmamistim , sonra biz erken koptuk yaristan, takip etmedim süper ligi, sonradan nasil oynadi bilmiyordum yani ama cok övüyorlardi.

bu sene oynadigi maclarda özellikle dikkat ettim, ne yapiyor, ne ediyor diye, 3 macini izlemisimdir herhalde ve anladim ki, inanilmaz abartilan bir topcu.

yemin ediyorum fenerde selcuk sakatlaninca onun yerine giren gökay mi neydi ismini bile bilmiyorum, onu cok daha begendim necipten.

hic bir özelligini görmedim izledigim maclarda, cok kosup duruyordu ama bakiyorsun bosuna kosuyor.

top gelince yan pas yapip duruyordu.

dedigim gibi su fenerdeki herif oyuna girer girmez top kapti, aldigi toplari bazilarini cok iyi kullandi, cogunu ama hatali, yinede cocuk zorluyor, birseyler deniyor.

mehmet güven necipten cok daha akilli, oyun zekasi olan, teknik biri mesela gözümde.

necip umarim cikis yapar, kazanan türk futbolu olur ama bu sezon izledigim necip tipki su antepteki murat miydi neydi, onun gibi ondan farksiz olacak gibi duruyor, kisaca vasat topcu.

oysa besiktaslilar öyle övüyor ki cocugu, sanirsin Türk futbolu inanilmaz bir topcu kazaniyor.

birde necip olayi var, necip, necip diyip duruyorlar, gecen sene az da olsa izlemistim, ilk oynadigi maclarda, fena da bulmamistim , sonra biz erken koptuk yaristan, takip etmedim süper ligi, sonradan nasil oynadi bilmiyordum yani ama cok övüyorlardi.

bu sene oynadigi maclarda özellikle dikkat ettim, ne yapiyor, ne ediyor diye, 3 macini izlemisimdir herhalde ve anladim ki, inanilmaz abartilan bir topcu.

yemin ediyorum fenerde selcuk sakatlaninca onun yerine giren gökay mi neydi ismini bile bilmiyorum, onu cok daha begendim necipten.

hic bir özelligini görmedim izledigim maclarda, cok kosup duruyordu ama bakiyorsun bosuna kosuyor.

top gelince yan pas yapip duruyordu.

dedigim gibi su fenerdeki herif oyuna girer girmez top kapti, aldigi toplari bazilarini cok iyi kullandi, cogunu ama hatali, yinede cocuk zorluyor, birseyler deniyor.

mehmet güven necipten cok daha akilli, oyun zekasi olan, teknik biri mesela gözümde.

necip umarim cikis yapar, kazanan türk futbolu olur ama bu sezon izledigim necip tipki su antepteki murat miydi neydi, onun gibi ondan farksiz olacak gibi duruyor, kisaca vasat topcu.

oysa besiktaslilar öyle övüyor ki cocugu, sanirsin Türk futbolu inanilmaz bir topcu kazaniyor.

Mehmet Güven = Necip > Gökay

-Necipte abartılacak bir şey yok. Yerli gençler arasında kalite tabi ki.

bosver renktaş kendi hallerinde takılsın onlar bu fenerle bjk taraftarları sike damgası yiyince kendilerini kafaca ole rahatlatabiliolar cunku o olaylar akılllarına geldiginde GALATASARAYın ne kadar buyuk 1 kulup oldugunu ve turkiyede tek oldugunu hatırlıyorlar kafaları bozuluo :)

kesinlike yazdigin gibi, adamlar cildirmis, delirmis durumda bizim bu olaylara karismadigimiz icin inanilmaz koymus kuslara.

komik geliyor bu yüzden, gülerek okuyorum bazen girip yazdiklarini, oysa daha cok komik duruma düsüyorlar öyle basliklar, yorumlar yazdikca.

td, yöneticisi hapiste, baskani "küme düsme olmasin, sike yapak, sizde dekoder alin'" diyor, böyle bir baskanlari var, bu bile yeter ulan utanmak icin.

aslinda ben bjk nin aklanacagini düsünüyordum, hatta istiyordum, bjk nin sike girisimi olmus, burasi kesin ama yapamamislar, yada yapmamislar , vazgecmisler gibi duruyor diyordum ama artik bjk nin de suclu cikmasini cok istiyorum, sirf su demirören yüzünden.

ayrica konu acilmisken, bjk yüzüncü yilinda sampiyon olurken sikenin anasini aglatarak sampiyon olmustur, hayatimda gördügüm en cirkin sezondu o sezon, resmen göstere göstere sike yaparak, sampiyon olmuslardi o sezon.

BJK taraftarı gidiyor mu maça?

Gidiyorlarsa olay çıkmasın da

maç kaç kaç biterse bitsin

stadlarımızda adam gibi maç izleyelim artık

görüyoruz kadınlarımız maça gitmeye gitmeye ofsayt nedir bilmiyorlar:):)

bursa banko. cok net. harika bi "takim" bursa.

bursada az önce yağmur vardı yağmur kesildi ama hava çok soğudu açıksası 3 aydır böyle serin bir havayı hatırlamıyoruml caddeler tamamen sessiz

Üst Alt