STSL 11/12 H:3 | Fenerbahçe 1-1 Manisaspor | 20 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:3 | Fenerbahçe 1-1 Manisaspor | 20 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:3 | Fenerbahçe 1-1 Manisaspor | 20 Eylül | Maç Sonucu

11 e 11 oynansaydı manisa alırdı bu maçı. ancak saçma bir kırmızı kart yüzünden (saçmalığı yapan manisalı oyuncu) sanırım bu maçta da bu oyuncuyu satın almış şikeciler oyunun kontrolü şikecilerin eline geçti. yanlış kararlar var ama bu bütün takımlara olan birşey. hakemi suçlamak yersiz. pozisyonlar o düdük çalınırda çalınmazda dedirtecek pozisyonlardı.

gelelim şikecilere yapılan kıyağa. 5 maç seyircisiz oynayan bir takımın taraftarı olarak bu kararın çıkması benim haklarımın çiğnendiğini düşündürtüyor bana. ilk çelme geldi. sırada daha neler bekler feneri göreceksiniz. 14. haftayı bekleyin sadece.

YER:KADIKÖY

KONU:3 PUANI ALAMADINIZ, FB SEYİRCİ: OLSUN YİNDE KAZANDIK.

Doğrusunu söylemek gerekirse stadtaki bu olay hoşuma gitti. tebrik etmek lazım beleş-meleş bu ülkede milli takımın maçlarında bile bu kadar çok seyirci olmadığını gördüm. amaaa gelelim işin aslına...

yüzüklerin efendisindeki o uçan kanaryacığın çıkardığı ses gibi

:)))

çığlık.... 3422324 filmi gibi

maç başladı ve çığlıktan başka bişey yoktu.

veee unutulmazzzz en güzel olay. maç 1-1 ve semihi ofyast pozisyondan gelen golden sonraa

SİZİ NEYİ HATIRLATTI EN SEVGİ DOLU ÇIĞLIKLAR... (BURSADAN GOL HABERİMİ VAR :) )

BU FB TARAFTARININ ORTAK NOKTASINI ANLADIK UÇANA-KAÇANA SON DAKİKADA SEVİNME HUYU :)

Erkek var maçta

fenerbahce-sevgisi-kadin-kiligina-soktu-1639635.Jpeg

arkadaslar, bi ezik arkadasimi dot etmem icin yardimci olurmusunuz lutfen? aramizda gecen konusma. en son yazdigina nasil bir cevap vere bilirim?

Ben: canlı yayına cikan $ikebahce bayan taraftari cok mutluyum 2-1 kazandık diyor haha bunlarin hepsi aptal.

Arkadas: lan ezik, kadinin futbol bilgisi dusuk diye sen cok mu akilli oluyorsun.? ESAS APTAL ISTE!

Ben: azizenin kiziydi galiba.metristen maci ayarlamaya calismistir.

Arkadas: metristen baska seylerde ayarlinirda neyse... sen kendi macina bak kocum. samsun kalecesi size yardim ederken shike olmuyor zaten. Pislikler, bide kari gibi konusurlar!

Ben: ilk hafta fatih tekke bos kaleye bize karsi kacirmadi valla.

Arkadas: dogru, alexte rovasatayi orda topu iple asarak yapti zaten. baska bos bos konusacak muhabbetin var mi ? Sizleride satin aldik dime ? yok zaten size acik acik bagis yapioduk ondan o sayilmaz...

Hocam kes gitsin:

"Seneye Bank Asya'da size basarilar."

Ahaha.Bu kadınlar gülmekten öldürdüler beni yahu.:D:asd:.

beyler bu fenerliler offsayt diye ağladı ya manisanın attığı offsaytmıymış ben göremedim onu

Özetle öve öve bitirelemeyen Fener 3 haftada 7 puan topladı. Bugün biz yenersek 6 yapıyoruz. 5. veya 6. haftadan önce puan durumuna bakmak çok mantıklı değil ama Samsun maçı oynanırken, 3. haftadan Fener'le puan farkı 8 olacak diyenler vardı :asd:

Üst Alt