STSL 11/12 H:32 | Galatasaray 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:32 | Galatasaray 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:32 | Galatasaray - Trabzonspor | 25 Mart | 19.00

Dostlar konuya bakayım dedim de bir MAL geçmiş anlaşılan konudan.

bir daha trabzonu destekleyeni hep beraber dövelim burda arkadaşlar. neyse iyi geceler saglıcakla kalın ben yatar.

Bunun gibi dışarıda bilmeden konuşan cahil insan çok var ya.Adam resmen doğranmamıza rağmen hakemleri almıssınız dedi ya :D Burak ın attığı ve atamadığı penaltıları konusmadan hemde.

akşam arenada sivas maçındaydım tv den nasıl gözüktü bilmiyorum bu gunku malubiyette ilk yarıda kaçırdığımız gollerin etkisi buyuk melo ve elmanderin olmayışı takımın gucunu yuzde 30 azaltmış sivas özellikle 35 dakkadan sonra çok iyi oynadı 60 dan sonra takımda yorgunluk belirtileri vardı sonuçta malup olduk belkide hayırlı oldu bu malubiyet trabzon maçına daha ciddi çıkıcaz takımda şu kötü bu kötu demicem ama inanın reira ve sabri bu takımda yedek olmayı bile haketmiyor

savunma arkasına atılan toplarda dikkatli olursak bu maçı rahat alırız 3-1 veya 4-1

Tehlikeli maç.

Volkan Şen, Olcan gibi adamlar savunmamızı epey zorlayabilir. Özellikle Volkan bize karşı hep iyi oynar. Bütün Bursa maçlarında başımıza bela olurdu. :D

Ama Trabzon savunması da çok hata yapıyor. Bunlardan faydalanmak lazım. Golü ne kadar erken bulursak o kadar iyi.

zor mac!

Dunku Sivas macindan sonra ,titremeye basladim :D :D

:sgr: :sgr:

Kanatlarda aydin ve emre colak oynasin.

Baytar yedege cekilsin.

Sabri evinde izlesin maci, riera ispanyaya geri gonderilsin. Baros ise bu dunyadan gonderilsin.

Muslera

Eboue

Semih

Ujfalusi

Balta

Aydin

Melo

Selcuk

Emre

Elmander

Necati

Bu 11 ile cikmaliyiz.

Neco içerde oynayamıyor bu kesinleşti. Çok top ezdi. Forvet Baros Elmander olsun Solda Engin sağda Aydın başlasın.

Muslera

Eboue-Ujfa-Semih-Hakan

Aydın-Melo-Selçuk-Engin

Baros-Elmander​

Böyle çıkalım.

Herkez Aydini kadroya yazmis... Tama iyi hos iyi oynamaya basliyorda

Ilk 11'de Emre baslasin 2nci yari duruma gore Aydin girsin.

Ilerdede Elmander - Baros oynasin

2-0 aliriz.

Kadro ezbere yazılmıyor ki işte. Form durumuna göre şu anda Aydın önde.

Bugun yinede Emre girince cok iyi oynadi begendim... Mesela soyle dusunelim

Ilk 11 de Aydin baslayip bisi yapamazsa yerine Emre girip ne yapabilir ?

Fakat 11 de Emre baslayip bisi yapamazsa yerine Aydin girince baya bi etki yapabilir

Oyuzden Emrenin baslamasi daha mantikli olur Aydindan... Aydin sonradan girince buyuk koz oluyor. [bence]

Bugun yinede Emre girince cok iyi oynadi begendim... Mesela soyle dusunelim

Ilk 11 de Aydin baslayip bisi yapamazsa yerine Emre girip ne yapabilir ?

Fakat 11 de Emre baslayip bisi yapamazsa yerine Aydin girince baya bi etki yapabilir

Oyuzden Emrenin baslamasi daha mantikli olur Aydindan... Aydin sonradan girince buyuk koz oluyor. [bence]

Dün takım olarak berbat olduğumuz için Emre girince etki yaptı gibi. Ama Emre'yi Fenerbahçe maçında da gördük, ondan önceki Sivas ve Gençlerbirliği maçlarında da. Form olarak kötü durumdaydı ve Aydın şu anda formayı daha çok hak ediyor Emre'den.

Engin'i 1 macla silmissiniz bakiyorum da. Engin ve Emre'yle buralara geldik

1 macla kadrolar degismis. Abartmayin o kadar

Bu maci kazanmaliyiz bir sekilde. Sivasspor karsisindaki kotu oyunun izlerini silmeliyiz.

bu maçı almamız lazım şampiyonluğunun kilit maçı eğer son üç maçta 9 puan yaparsak fenerbahçe puan kaybedecek playy off a 6-8 puan arası gireriz 2 ye bölünmüş haliyle arenadaki bütün maçları alırsak playy offta en az dışarda alacağımız 1 puan bizi şampiyon yapar ama bu maçı almalıyız

Üst Alt