STSL 11/12 H:4 | Beşiktaş 1-0 MP Antalyaspor | 25 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:4 | Beşiktaş 1-0 MP Antalyaspor | 25 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:4 | Beşiktaş 1-0 MP Antalyaspor | 25 Eylül | Maç Sonucu

ali turan yüzünjden ilk yarı 0 gitti kupon yattı. senin ben gelmişini gecmişini saygıyla anıyorum. hepte beşiktaşa yapıyor sacma penaltılarını. birde son dakkada holoskonun yaptıgıda penaltı.

Kötü oynamasına rağmen kazanmasını bildi Besiktas.

Özeti izledim. Beşiktaş'ın Antalya'dan fazla pozisyonu var. Bence hak etmişler. Ancak maçta daha fazla gol olmalıydı. Şöyle 5-6 gol rahatlıkla izleyebilirdik. İki takımın da bolca pozisyonu var.

Özete göre değerlendirme bence. Ben tüm maçı izledim Beşiktaş gerçekten çok kötü. Bizim böyle oynayıp da kazandığımız maçı hatırlamıyorum baya olmuştur.

Özete göre değerlendirme bence. Ben tüm maçı izledim Beşiktaş gerçekten çok kötü. Bizim böyle oynayıp da kazandığımız maçı hatırlamıyorum baya olmuştur.

Beşiktaş'ın çok pozisyon verdiği doğru. Kendi evinde bu duruma düşmemeli Beşiktaş. Ancak kalesinde gördüğü hücumlardan daha fazlasını harcamışlar gördüğüm kadarıyla. Maçı 90 dakika izlemediğim için kesin yorum yapamam tabii ki.

Maçın özetlerini şimdi izledim 4 maçtır kötü oynayıp kazanıyor Beşiktaş fakat bu hafta Stoke deplasmanında bu kadar şanslı olacaklarını düşünmüyorum Antalyaspor'a verilen pozisyonları Stoke City'ye verirlerse eğer 3-0,4-0 bitebilir bu maç.Geçen hafta bizim maçtaki penaltı atışından sonra ortalığı ayağa kaldıran insanlar bu haftaki penaltı vuruşundan sonra neden konuşmuyor bunu anlamıyorum.Kaleci önde Simao topa gelirken duruyor ki durması yasak hataysa buda hata fakat bunu tartışan eden yok.Neyse 4 maçtır iyi oynamayan ama kazanan bir Beşiktaş var bakalım bu böyle nereye kadar devam edecek.

macin tamamini izledim ve Besiktas'in bu futbolla bir arpa boyu gidemeyecegi gun gibi ortada ,bu arada Antalyaspor'a yaziklar olsun insan birkac tane genc oyuncu oynatir zihniyet berbat

Bu baskıyı biz yesek kesnin gol yerdik hemde birde kalmazdı bu.

Beşiktaş'ın çok pozisyon verdiği doğru. Kendi evinde bu duruma düşmemeli Beşiktaş. Ancak kalesinde gördüğü hücumlardan daha fazlasını harcamışlar gördüğüm kadarıyla. Maçı 90 dakika izlemediğim için kesin yorum yapamam tabii ki.

antalya daha fazla baski kurdu ama itiraf etmek gerekiyor ki, bjk cok daha net pozisyonlar yakaladi. özellikle veli kavlak 2-3 tane 100%'lük pzisyon harcayip sac bas yoldurdu :D

bunlarda tek farktir öyle gidiyor. Stoke'den tokat yicekler ve susacaklardir diye düsünüyorum. Bunlarinda pek birsey oynadigi yok.

Oyun oynamadan 3 puan alıyor kuşlar.Bakalım ne zamana kadar devam edecek .

Antalya biraz becerikli olsa galibiyet içten bile değildi antalya için...

7tane Beşiktaş'ın 7 tane Antalyaspor'un pozisyonu vardı.İlk yarı biz ikinci yarı Antalya iyi oynadı.

Üst Alt