STSL 11/12 H:4 | Trabzonspor 3-1 Karabükspor | 24 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:4 | Trabzonspor 3-1 Karabükspor | 24 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:4 | Trabzonspor 2-1 Karabükspor | 24 Eylül | 2.Yarı

bu sene ligi çok beğendim. Şikebahçe ve Bursaspor un oynadığı maçlar çok keyifsiz geçiyor sadece. Birde Galatasaray'ımız toparlansa malum bizim maçlarda hiç keyif vermiyor. Zaman lazım diyorum bende, takım üzerindeki ölü toprağını kazanamaya alıştığı zaman atar umarım.

trabzon maçına gelirsek. ikinci yarı nasılda farklı bir havaya büründüler. Burak büyük topçu olma adına hergün dahada ilerliyor. Adrian ve zokora da kalitelerini gösteriyolar

Kazım mı kurtaracak?

Sorunda bu ya. Bu adamların hepside Galatasaray da sadece iyi birer yedek olmalı. 11 oyuncularının hiçbiri tartışılmamalı.

Önce alırsın takımı sürükleyip götürecek sağ açık, sol açık, oyun kurucu, santrafor sonrasında alternatif olarak yerli Volkan, Kazım, Engin, Sercan bulundurursun kadroda. Kafamız Kazım ve Volkan la rahatlamaz.

geçen senede aynıydı renkdaş. bizde bu yıl Gençleri takip ediyoruz

karabük 3üde yiyiebilir ama trabzonun defansıda güven vermiyor.

bu sene ligi çok beğendim. Şikebahçe ve Bursaspor un oynadığı maçlar çok keyifsiz geçiyor sadece. Birde Galatasaray'ımız toparlansa malum bizim maçlarda hiç keyif vermiyor. Zaman lazım diyorum bende, takım üzerindeki ölü toprağını kazanamaya alıştığı zaman atar umarım.

trabzon maçına gelirsek. ikinci yarı nasılda farklı bir havaya büründüler. Burak büyük topçu olma adına hergün dahada ilerliyor. Adrian ve zokora da kalitelerini gösteriyolar

Bu ligin nesini beğendin defans yapıp kontradan gol bulmaya çalışan takımlarla doldu lig.

kazım kurtarıyormu:)[/QUOTE

Aynı cevap senin içinde geçerli. Bunlar aynı standartdaki topçular. İkiside bir oynar bir oynamaz. Bize istikrarlı yıldız lazım.
şöyle bişey var kazım kanat degil volkan şen kanat oyuncusu. volkan şen statik oynayan bir adam olmamasıda bizim icin iyidir. hızlı adam lazım kanata.

şöyle bişey var kazım kanat degil volkan şen kanat oyuncusu. volkan şen statik oynayan bir adam olmamasıda bizim icin iyidir. hızlı adam lazım kanata.

Çıtayı yükseltmek lazım. Önce direk bir sağ açık alırsın. Yetenekli, süratli, İSTİKRARLI, takım oyuncusu. Sonra al Volkan ı dursun kenarda lazım olur.

Çıtayı yükseltmek lazım. Önce direk bir sağ açık alırsın. Yetenekli, süratli, İSTİKRARLI, takım oyuncusu. Sonra al Volkan ı dursun kenarda lazım olur.
yabancı sınırı olmasa bende öyle isterim ama. işte öyle bişey yok. dogru dürüst türk oyuncumuz yok. bende isterim saglam bir yabnacı kanat oyuncusu. volkan bu lig icin yeterlidir. alcaktık hic ugraşmıcaktık. engin baytarda var nedense kazım oynuyor hala. kazımdan anca forvete yardımcı adam olur. bu adamı kim kanat olarak gördüyse aklına süphe ediyorum.

Üst Alt