STSL 11/12 H:5 | Gaziantepspor 0-0 Beşiktaş | 3 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:5 | Gaziantepspor 0-0 Beşiktaş | 3 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:5 | Gaziantepspor 0-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 3 Ekim

Konuyla alakası yok ama, Fernandes çok iyi futbolcu.

Kullandığı duran toplar tehlikeli oluyor.

Selçuk ve Melo'nun yanında mesela Engin değil de Fernandes gibi bir futbolcumuz olsaydı çok çok iyi olurdu.

Yıldırım baskan 5 yıl üst üste sampiyonluk derken acaba neyi kastediyordu...

Gecen seneki antep nerde simdiki nerde... 9 kisilik takimi yenememis..

Konuyla alakası yok ama, Fernandes çok iyi futbolcu.

Kullandığı duran toplar tehlikeli oluyor.

Selçuk ve Melo'nun yanında mesela Engin değil de Fernandes gibi bir futbolcumuz olsaydı çok çok iyi olurdu.

şaka mısın sen?

Engin son iki maçta sahanın en iyilerindendi.

fernandesi beğeniyorsan beğendiğini söyle

son iki maçta yavaş yavaş fizik gücünü bulan ve sahada basmadık yer bırakmayan engini istememezlik nedir.

Cevap: STSL 11/12 H:5 | Gaziantepspor 0-0 Beşiktaş | 3 Ekim | Maç Sonucu

maçı izledim. beşiktaşın play off dan şampiyon olma şansı var ama play off kalmaları bu oyunla zor.

bu sene tek doğru hamleleri egemen. türkiye şartları için son derece kaliteli stoper.

Maçın ilk yarısına canlı izledim. Pek bir şey yoktu da ikinci yarı Antep çok zorlamış. Maçın adamı Rüştü.

İyi puan kurtarmış 9 kişi ve Q7 siz Beşiktaş.

11 kişi defans yapan takıma Antep ne yapsın. Herkes sallayıp duruyor burada. Zaten kötü bir dönem geçiriyor üstüne birde büyük maç var ama işte karşısında büyük takım değil sanki 2. lig takımı vardı. Beşiktaş Antep yarı sahasında 3 pas yapabildi mi ? yapamadı

BJK takımı sezon basından belli cok kötü oynuyor,Sadece biraz Stoke macında idare ederlerdi,onda bile Stoke kazanmasını bildi.Antepte nasıl yenemiyor 9 kisilik takımı anlamıyorum,ne biliyim yani,bir tamım istedigi kadar kapansın sen onlardan 2 kisi fazlasın ya da 1 kisi neyse.(84 te atıldıgı icn böyle söylüyorum)Ayrıca BJK takımında bir cok eksik vardı.Buna ragmen gol atmayı beceremiyorsan bu iste bir gariplik var demektir...

BJK takımı sezon basından belli cok kötü oynuyor,Sadece biraz Stoke macında idare ederlerdi,onda bile Stoke kazanmasını bildi.Antepte nasıl yenemiyor 9 kisilik takımı anlamıyorum,ne biliyim yani,bir tamım istedigi kadar kapansın sen onlardan 2 kisi fazlasın ya da 1 kisi neyse.(84 te atıldıgı icn böyle söylüyorum)Ayrıca BJK takımında bir cok eksik vardı.Buna ragmen gol atmayı beceremiyorsan bu iste bir gariplik var demektir...

Ne garipliği olabilir ? Takım tarihinin en kötü sezonunu yaşıyor ( Gaziantep )

Bu sene hakem hatalarından en çok canı yanan takım bjk olur inşallah

Tüpkafaya herşey müstahak

Stsl izlediğim en sıkıcı maçtı.Maçın özeti daha heyecanlanlıdır. Tabi Orhan Gülle'ye kırmızı kart göstermemesi, İsmail'in ofsayttaki oyuncuya faul yapıp kırmızı yemeside hakemin saçmalarındandı. Simao'ya ne oldu hala anlamıyorum, geçen sezon çok iyi başlamış iyi bitirmişti...Ama Carvalhal Simao'yu yerinde kullanamıyor.Simao şu an oyun kurucu görevini üstlenecek durumda değil.

İsmail'in kırmızı kartı
5y69e.png

Birini taraftar der birini parakolik başkan der sapla samanı ayırmayı bil.

adnan polat areneda başbakan erdoğanı yuhalayan kesime 300 çapulcu taraftar deyince bir anda neye uğradığını şaşırdı toz duman oldu. bak şimdi neler için mahkemelere kadar düştü.

Allah göstermesin bizim başkan böyle birşey deseydi kulüp binasını yerle bir ederdik.

Onur şeref haysiyet herşeyden önce gelir. Sizler hala q7 g14 bilmem neyde ney.

Sonra gelip buraya ofsayt pozisyonun resmini koyuyorsun.

Mesut sana cevap vermiyorum sen tartışmak değil, forumu arkana alarak ortamı germek istiyorsun. ;)

Neden tepki göstermiyosunuz o zaman başkanınızın gösterdiği tutuma?

Bende bilmiyorum niye tepki gösterilmiyor ama az kaldı yakında patlarlar.Ama ben başkanın açıklamasını destekleyen bir Beşiktaş'lı görmedim.

Mesut sana cevap vermiyorum sen tartışmak değil, forumu arkana alarak ortamı germek istiyorsun. ;)

Bende bilmiyorum niye tepki gösterilmiyor ama az kaldı yakında patlarlar.Ama ben başkanın açıklamasını destekleyen bir Beşiktaş'lı görmedim.
susmakta desteklemekle aynı degeri taşıyo.

ortamı germek istemiyorum şimdi çıkıp taraftarınız başkanınız ya da yöneticilerinizden biri

yaa bu hakemler hakkımızı yiyorr uğğğu uğuu diye ağlarsa ne yüzle olacak bu onu merak ediyorum?

Üst Alt