STSL 11/12 H:6 | Galatasaray 2-1 Bursaspor | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:6 | Galatasaray 2-1 Bursaspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:6 | Galatasaray - Bursaspor | 16 Ekim | 19.00

-----------Elmander------------

Riera---------------------Kazım

-----------------Engin---------

-------Selcuk------------------

------------Ceyhun------------

Hakan--Ujfalusi--Gökhan--Eboue

------------Muslera------------

Melo oynayabilecek konumda olursa ilk 11 başlar , onun dışında bu tarz bir kadroyla çıkarız heralde.

Riera ve Kazım'ın formları mactaki etkinliğimizi belirler.

Şu orta saha 3'lüsü icin Trabzon'a ne kadar teşekkür etsek azdır heralde. :asd:

Galatasaray'ın yeni yuvası TT Arenaya ilk defa gitmek fırsatı bulduğum maç ve çok heyecanlıyım :)

kendine güvenmedende maca cıkılmıyor. sonucta maca biz cıkmıcaz:)

Ya burada oturup uzun uzun tartışırım da yatmam gerek. :)

Kendine tabi ki güveneceksin fakat gidip de 2 maç arka arkaya kazandın diye laubali, nasıl olsa yeneriz havasında çıkarsan maça mahvolursun.

Ya burada oturup uzun uzun tartışırım da yatmam gerek. :)

Kendine tabi ki güveneceksin fakat gidip de 2 maç arka arkaya kazandın diye laubali, nasıl olsa yeneriz havasında çıkarsan maça mahvolursun.
orası kesin. bizimde aksadıgımız yanlar var. özellikle kanatlar.

orası kesin. bizimde aksadıgımız yanlar var. özellikle kanatlar.

İşte onu demeye çalışıyorum.

Hafife alınacak bir takım değil. Eksikleri görüp, karşı tarafında da eksiklerini süzüp ona göre oynamak lazım.

En azından bir Beşiktaş maçı gibi, o havada hazırlanması lazım futbolcuların.

İşte onu demeye çalışıyorum.

Hafife alınacak bir takım değil. Eksikleri görüp, karşı tarafında da eksiklerini süzüp ona göre oynamak lazım.

En azından bir Beşiktaş maçı gibi, o havada hazırlanması lazım futbolcuların.
bana kalsa engini sagda oynatırım elmander sercan/barosla oynarım. kazım el freni gibi. arada işe yarıyor.

bana kalsa engini sagda oynatırım elmander sercan/barosla oynarım.

Sercan'ı bu maçta oynatmazsa yazıklar olsun zaten.

Melo oynamazsa orta sahada onun yerine Sabri'yi monte etmeye çalışır diye korkuyorum.

Oynarsa zaten orta üçlü aynı olur, sağda Sercan, solda Riera, ileride Elmander olabilir.

melo ve selçuğun sağlam bir yedeği olmaması bize çok sıkıntılar yaratacaktır.

Bu maça tam kadro çıkabılırsen bize takımın ne durumda olduğunu gösterecek bursa ıyı top oynuyor .

Ancak mutlaka kazanmalıyız.

Arkadaşım Ceyhun da Yektada kaliteli isimler. Dont panic. Biri defansif öteki ofansif olarak o bölgeyi iyi yedeklerler. Ayrıca kralı gelse içerde farketmez. Bursa kim? BJK den kendi evlerinde iki yediler. Sivastan üç yediler. İlk hafta bende çok beğendim ama oynadıkları Kayserinin ve geçen hafta fark attıkları Gençlerin durumuda ortada. Onlarda uyum sürecinde 3 tane takım için önemli oyuncuyla yollarını ayırdılar. Üstelik ne farkeder Değilki Bursa isterse Real gelsin Evimizde oynuyorsak biz değil onlar korkacak aga. Geçen sene 10 senlik korkuyu 1 sezonda yaşadık. Bu sene korkma lüksümüz yok.

melo ve selçuğun sağlam bir yedeği olmaması bize çok sıkıntılar yaratacaktır.

Bu maça tam kadro çıkabılırsen bize takımın ne durumda olduğunu gösterecek bursa ıyı top oynuyor .

Ancak mutlaka kazanmalıyız.

Şartlar ne olursa olsun bu maçı kazanmayı başarmalıyız. Melo oynamayacaksa bile bu çok sorun olmamalı. Seri yakalamamız açısından bu önemli. Kendi sahamızda oynamanın verdiği avantajı kullanmalıyız. Rakibin kim olduğu hiç önemli değil.

Böyle rakiplerden korkarsak zaten şampiyon olamayız ki. önümüze geleni devireceğiz.

Böyle rakiplerden korkarsak zaten şampiyon olamayız ki. önümüze geleni devireceğiz.

Bunu zamanla benimseyeceğiz geçen senelerde kaybettik bu özgüveni,Ertuğrul Sağlam artık Galatasaray'a karşı rahat oynuyoruz diyorsa sorun var demektir ki bunu Fatih Terim kesin aktarmıştır oyuncularımıza iyi bir gaz vermiştir yani:) yeneceğimizi düşünüyorum fakat 'zorlanarak'..

mrmrscetin merve&ahmet

Bursaspor karsisina Galatasaray sari formayla cikiyor, Sari formalari hemen alalim derim! Pazar her yer sari olsun mu olsun!

Üst Alt