STSL 11/12 H:6 | Galatasaray 2-1 Bursaspor | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:6 | Galatasaray 2-1 Bursaspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:6 | Galatasaray - Bursaspor | 16 Ekim | 19.00

Toteme devam edelım:)

Insallah, maçın sonlarına iki farkla önde girerizde , bizde erken çıkarız :)

Beyler maça arabayla gitmeyi dusnuyorum.Metronun ordaki ispark dışında başka bi yere park edip girme şansım varmı?

Bu macta stat dolmali. Bilet satislari ne durumda? Bilgisi olan varmi?

Seyrantepe sanayinin ordaki tatlıses lahmacun cıvarında ana caddeler uzerıne park edebılırsın.Çoğunluk onu yapıyor.

Dogru ya orası baya yakın.Peki oraya bıraktıktan sonra girişi nerden yapıcam.Daha once hep metroyla gittim başka nerden giriş var bilmiyorum.

Merhabalar renktaşlarım,yarın maç gidiyorum Yalovadan arabayla gidicem.Daha önce giden arkadaşlarım bana anlatabilirlermi,ne gibi zorlukla karşılaşabilirim.Çevre sorunlarıyla ilgili.

Dogru ya orası baya yakın.Peki oraya bıraktıktan sonra girişi nerden yapıcam.Daha once hep metroyla gittim başka nerden giriş var bilmiyorum.

ilk zamanlarda köprü altından stada E-6 yanından yürüyerek gidiyorduk ama orayı kapadıkları için, metro ve otopark içinden geçerek stada ulaşıyorsun, yerebatan sarnıcı gıbı yerın 7 kat altına ınıyorsun ama yapacak bır sey yok maalesef :)

27 bin kombineli taraftar var. Çok şey istemiyorum 40 binin üzerinde seyirci olsun istiyorum sadece. Çok mu zor ?

Maç zor olacağı kesin ama kazanırız.Beraberlik kötü olur mutlak galibiyet bekliyorum bu maçta.

Üst Alt