STSL 11/12 H:6 | Mersin İY 1-2 Fenerbahçe| 17 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:6 | Mersin İY 1-2 Fenerbahçe| 17 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:6 | Mersin İY - Fenerbahçe | 16 Ekim

mac sonucu belli. bakmaya degmez aslinda ama dönen dolaplari görebilmek adina izleyecegim maci!

Müthis bir espiri anlayisin var,Cem Yilmazmisin mübarek,cevap veremeyenlerin klasik cümlesi:´ yavasca elindeki klavyeyi birak´

Tekrar soruyorum sana,Mersin hangi macta sike yapmis?Ya cevaplarsin,yada susarsin.

Ben cevabımı verdim : "Savcıya anlat şikeci değilse Mersin" dedim.Ustelik senin sebebsiz abartılı tepkini yumuşatmak içinde işe espriyle yaklaştım ama...

Ben uydurmadım bunları, bütün yaz heryerde boy boy verdiler tapeleri. Düşecekse Mersinde düşecek falan dediler, bende ona istinaden iki şikecinin maçı dediysem ve Gs forumunda gelip bana atar yapıyorsan bir kere daha düşün lütfen.Mersine karşı 1000 tane mesaj yazmışım gibi burda ikili tartışma çıkarmanın anlamı yok. Sanki savcı benimde burda gelmiş bana atar yapıyorsun. Olay tartışmaya dönmesin diye daha fazla yazmayacağım.

mersin satmazsa hakem var korkmayin fenere verirler maci. jüpiterdede oynansa mac sike olur.

Şike olur diyenler; maç sonunda kendisinden utanacak. Mersin'de 3 puan alıp gönderecez feneri evine.

Mersin'in şikeci olduğu kanısına nasıl varabiliyorsunuz hayret. Hiçbir yöneticimiz içerde değil, sadece kısa süreli 1-2 tane göz altı oldu; sonra hemen serbest bıraktılar. Mersin'e şikeci diyenlerin; miy'in 1 maçını bile izlediğini sanmıyorum. Birde anlamadığım konu şu; şike yaptığı düşünülen; sivas, es-es, karabük, ibb gibi takımlara hiç laf edilmiyor ama mersin'e hemen şikeci damgası vuruldu. Erman toroğlu'nun laflarına göre mi yazıyorsunuz anlamadım.

Bizim Bursa maçının topiği kilitli bu eziklerin aynı hafta yapacağı maçın topiği açık.

şu şikecilerin maçlarını takip edip,hala iyi takım fener !yorumu yapmanın manası yok!2 maç yine hakemler taşıdı sırtında feneri !

mersin yazacak fenere,nduka ve amoah atacak mersinin 2 golünüde 2-0:)

Cevap: STSL 11/12 H:6 | Mersin İY - Fenerbahçe | 17 Ekim | 20.00

17 Ekim 2011 Pazartesi

20.00 Mersin İdman Yurdu – Fenerbahçe (Mersin Tevfik Sırrı Gür Stadı)

Cevap: STSL 11/12 H:6 | Mersin İY - Fenerbahçe | 17 Ekim | 20.00

mersin fb maça miğdem bulandı

hele fb-sivas maçında ne olurum bilmem ıyyyyy

Üst Alt