STSL 11/12 H:7 | Antalyaspor 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:7 | Antalyaspor 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:7 | Antalyaspor - Galatasaray | 21 Ekim | 20.00

bizim maçı çıkış maçı olarak görüyormuş mehmet efendi. ulan bi kere beşiktaşı feneri görün be kardeşim. çok acıtmışız bu adamı heralde zamanında

Zor olur ama yenersek bir sonraki haftada Antepi Arenaya gömdükmü zor tutarlar bizi...

maç eğer 3-4 gibi olursa son dakika bizim stoperlerden biri ceza sahamız içinde elle oynasın, bakalım hakem ne yapacak. penaltı verirse, gitsin hakeme elle oynamak serbest değil mi desin, fenere serbest bize mi yasak, güzel makara olur

maç eğer 3-4 gibi olursa son dakika bizim stoperlerden biri ceza sahamız içinde elle oynasın, bakalım hakem ne yapacak. penaltı verirse, gitsin hakeme elle oynamak serbest değil mi desin, fenere serbest bize mi yasak, güzel makara olur

dert etmeyin be abi... Hakemle nereye kadar ? oynadiklari futbolla sadece birkac hafta daha balla yenerler.. 2-3 kere üst üste kaybettilermi sen gör onlarin halini :D

dert etmeyin be abi... Hakemle nereye kadar ? oynadiklari futbolla sadece birkac hafta daha balla yenerler.. 2-3 kere üst üste kaybettilermi sen gör onlarin halini :D

valla ben kaybedeceklerini sanmıyorum. hakem di baldı şudu buydu derken götürecekler playofflara kadar. ama bizim puan kaybetmememiz lazım bunları geçebilmek için

Böyle çok saçma bir olay başımıza gelmezse(Karabükdeki kırmızı kart faciası gibi) Antalyasporu artık yavaş yavaş oturan sistemimiz ile rahat yeneriz.

Biraz şans lazım. Birazda önde baskı.

valla ben kaybedeceklerini sanmıyorum. hakem di baldı şudu buydu derken götürecekler playofflara kadar. ama bizim puan kaybetmememiz lazım bunları geçebilmek için

harbiden bizim lig play-offluydu degilmi :D Play.off maclari zaten trabzon gs-fb-bjk arasinda gececegi icin bence simdik oynanan 34 mac gereksiz :)

malesef bizim derbilerde daha iyi top oynayan degil hakemi daha iyi baski altina alan ve daha cirkef taraf olan taraf kazaniyor..

Ortahamızda artık B.A.M üçlüsü yok beyler rahat olun. Bursaya bile o zeminde müthiş direnç gösterdik fizik olarak. Topu ceza sahasına sokalım yeter. Gerisi gelir zaten.

Bir sanssizlik olmazsa bende Antalya´yi rahat yenecegimizi düsünüyorum. Ama ciddiye almak lazim tabiki. Son yillarda bizi hep zorladilar, yendiler, puan aldilar. Cok da antipatik bir takim. En sevmedigim takim

dün akşamki pis şikecilerin maçında sonra en ufak bi heyacanım kalması.istersek 5 atalım ne olacak.şikeciler gene dolap çevirerek 3 puan çalarlar.

dün akşamki pis şikecilerin maçında sonra en ufak bi heyacanım kalması.istersek 5 atalım ne olacak.şikeciler gene dolap çevirerek 3 puan çalarlar.

şikeciler 14. hafta bize gelecekler unutmayın. artık bu adamları 5 leyip kadıköye yollamak bizim futbolcuların boynunun borcudur

fatih terim enginin yokluğunda ayhana görev vermesinde:D:D:D:D

Verirmi lan:(

Nezaman bi i yakalasak serinin bozulmsından korkuyorum.İnşallah kazanırız gene.

Takım rüzgarı arkasına aldı,galibiyete alıştı tamamdır..

0-2 öne geçer, daha sonra ard arda ataklar yeriz, 1-2 gibi bir skorla maçı kazanırız diye düşünüyorum.

Umarım galip geliriz.

Zor gibi gözüken bir maç ama rahat kazanacağız. Antalyaspor top falan oynamıyor.

Üst Alt