STSL 11/12 H:7 | Bursaspor 1-1 Trabzonspor | 22 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:7 | Bursaspor 1-1 Trabzonspor | 22 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:7 | Bursaspor 1-1 Trabzonspor | 22 Ekim | Maç Sonucu

Kazansaydık 3. ile 3 puan fark açıyorduk bu iyi olacaktı ama olmadı.Yinede bu haftayı 2. bitireceğimizi düşünüyorum.İşimize yarayan bir skor oldu bu maçın skoru.

Bugün serdar azizin burak karşısında acziyetini gördükten sonra elimizdeki gökhan zan a haksızlık ettiğimizi düşünüyorum.Burağı sürekli saçma sapan itme çekmelerle durdurmaya çalıştı adam gibi bir hakem olsa 10 defa kırmızıyı basmıştı..Serdar aziz,merdar aziz bizi kesmez arkadaş,bu ülkede stoper yetişmiyor bize ujfa reis gibi bir adam daha getirin,ön tarafa iyi yerli oyuncular koyun olcan gibi,ozan ipek gibi,yiğit gökoğlan gibi...

Bugün serdar azizin burak karşısında acziyetini gördükten sonra elimizdeki gökhan zan a haksızlık ettiğimizi düşünüyorum.Burağı sürekli saçma sapan itme çekmelerle durdurmaya çalıştı adam gibi bir hakem olsa 10 defa kırmızıyı basmıştı..Serdar aziz,merdar aziz bizi kesmez arkadaş,bu ülkede stoper yetişmiyor bize ujfa reis gibi bir adam daha getirin,ön tarafa iyi yerli oyuncular koyun olcan gibi,ozan ipek gibi,yiğit gökoğlan gibi...
semih kaya var.ceyhun var. boşver serdar azizi kardeş.

serdar azizi seviyorum ama öyle bi göstermeye çalışıyorlarki sanki yılların topçusu on numara stoper gibi. gökhandan bi farkı yok reis. gökhan daha teknik ve daha tecrübeli hatta.

Gökhan Serdar'dan bırakın da tecrübeli olsun. Adam 90 doğumlu. İlla ki hata yapacak. 90 doğumlu ne demek fikriniz var mı? 21 yaşında daha bu adam. 3-4 sene içinde Türkiye'nin en iyi stoperi diye açık ara birinci olur. Ne Ceyhun'u fln?

Gökhan Serdar'dan bırakın da tecrübeli olsun. Adam 90 doğumlu. İlla ki hata yapacak. 90 doğumlu ne demek fikriniz var mı? 21 yaşında daha bu adam. 3-4 sene içinde Türkiye'nin en iyi stoperi diye açık ara birinci olur. Ne Ceyhun'u fln?

21 yaş en az 4 sene tecrübesi olması gereken topçu demek,tabi bizde 28 yaşında genç semihler olunca 21 genç gibi geliyor.Bugün özellikle sadece onu izledim bu çocukta zeka yok bir kere en önemli şey bir futbolcuda.Bir posizyon varki burağı itti çekti,itti çekti durduramayınca birde üstüne abandı vede sarı kartı vardı bilmem anlatabildimmi,yoksa herkes hata yapar..Gol posizyonuna hiç bir lafım yok

Haklısın. Serdar Aziz amatörce bir hata yapmış olabilir, fakat maçın genelinde Burak'ı çok iyi marke etti. Yalnız bu yaşta kaptan yapılması hata. Bu arada Ozan İpek'te sezona iyi başladı. Sestak'ın attığı golde Ozan'ın yaptığı orta çok iyiydi. Adam düştü, kalktı, topu arka direkteki Sestak'a çok iyi ortaladı. Bu ligin en iyi orta yapan futbolcularından biri bence Ozan.

Serdar Aziz bir maç kötü oynadı diye asmayın.Serdar Aziz ve Ersan Gülüm inşallah A Milli Takımın bel kemiği olacaklar inşallah.

Ozan Ipek baya hirslanmis, gaza gelmis 3 büyükler'e gidebilmek icin, Volkan ve Sercan'dan sonra.

Elit stoper = Serdar

Bir hatayla kesip biçtiniz adamı.

Üst Alt