STSL 11/12 H:9 | Fenerbahçe 1-0 Karabükspor | Maç Sonucu | 31 Ekim - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:9 | Fenerbahçe 1-0 Karabükspor | Maç Sonucu | 31 Ekim

Cevap: STSL 11/12 H:9 | Fenerbahçe 1-0 Karabükspor | Maç Sonucu | 31 Ekim

sohbet güzelmiş bende geldim .iddianame çıktığında kafayı bulcam o gün :D .maçların sıradanlaşması,kokuyu alıyorumm koyacak uefaaaaa
platini-fb2709_250.jpg

emre ve aykut çıkıpta sağa sola laf etmesin,özellikle emre..maç esnasına hakeme ilk düdükten itibaren itiraza başlıyosun,nedense hakemlerde sana hep sabırlı oluyor,bide gelip sırtını sıvazlıyor ''devam et devam et ben atmam seni,hatta anama bacımada bir laf ette de içim rahatlasın''diyecek konumdaki hakem,emreye bi ara sarı kart gösteriyor ama asıl olay ondan sonra oluyor,adam sarı kartı yedikten sonra hakeme resmen sövüyor ve hakemde emre sus diyor...ve daha emrenin maç içinde birçok kasti hareketi var ki bu maçta emre 10 kere atılması kerekirken,her zaman ki gibi sahada kaldı..sabrinin topa hırsına kırmızı kart emrenin hakeme kinine''aman evladım hadi hadi''...ite tasma taksanda g.. yalamaya devam eder...saygılar herkese..

4-5 kere sarı kart görmesi gereken Emre.Faul esnasında topu değiştirdiği için sarı kart görüyor ne güzel hakemlerimiz var be kardeşim

Alex'in kırmızı kart gördüğü pozisyon için, rakip çarptı kırmızı kart verildi yorumlarını anlayabilmek güç. Net bir hareket ile herkesin kırmızı kart diyebileceği bir pozisyon değil. Bu yüzden anlaşmazlıkların olması da normal, ama pozisyon, birşey yok denilebilecek kadar basit değil. Karabüksporlu oyuncunun hareketinden sonra faul çalınıyor. Faul verileceği de oldukça belli. O anda ise Alex dirseğini çıkararak arkasındaki oyuncuya doğru geriliyor. Darbenin o kadar sert olmaması da insanları net bir fikre ulaştıramayabilir, ancak bu tip hareketlerde darbenin şiddeti gözetilmeksizin kırmızı kart gösterilmesi gerekiyor.

Güzel senaryoymuş. Karabük öne geçer son 2 dakkada Fener yener sanıyordum ama Alex'in kırmızıdan atılıp hem "bu takım Alex'den ibaret değil" mesajı verilmiş, hem de 3 puan hanelerine yazdırılmış. :005:

Üst Alt