STSL 11/12 H:9 | Kayserispor 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:9 | Kayserispor 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:9 | Kayserispor 0-2 Galatasaray | 30 Ekim | Maç Sonucu

allahu sukur bu deplasmani guzel atlattik. cok onemliydi.

Türk futboluyla bi alakası yok ki olayın.Önce Barcelona-Real Madrid kadrolarına bakmak lazım ardından da liglerindeki takımların kadrolarına bakmak lazım.Yelpaze iyice açılmaya başladı İspanya liginde.Tamam bizim ligimizde çok fazla gollü maç olmuyor ancak tutup da Barça-Madird gibi takımlardan örnek göstermek biraz saçma.Manchester City'nin parasıyla neler başardığı da geçtiğimiz hafta Manu karşısındaki aldıkları farklı galibiyetle belli oldu zaten.

ulan şu liderliği bi alamadık bi alsak bu gazla sene sonuna kadar vermeyiz

Mersin ve Besiktas maclarinin kadrosu böyle olur umarim

261285_Galatasaray_SK.jpg

bu arada bolton elmanderi nasıl bedavaya bıraktı yahu ne keriz adamlar :asd:

sabri artık olgun yaşlarında ve de formda !sağ açıkta ileri geri gidip etkili olabilir.. denemekten zarar gelmez...çok ısrarcı bi futbolu var 2 haftadan beri...

Riera'nın önündeki defans oyuncunun düşmesi ile karşı karşıya kaldığı ama hakemin faul diye durdurduğu pozisyona Markus Merk şöyle dedi, "Oyuncu kendi kendine takılıp düşmüş, ama öyle güzel düşmüş ki bu düşüşü gören her hakem pozisyonu faul zanneder"

Cüneyt Çakır için çok fazla düdük çalıyor, oyunu çok durduruyor dedi.

Kayserili kardeşlerim varsa alınmasın ama Kayserispor'a koymanın hazzıda bir başka yahu.O Hurma denen dümbeleğin sıfatını görmek isterdim maçtan sonra.

Sabri'yi kesemez Eboue.

Sabri savunmada pozisyon almayı becerebilse Sabriyi kimse kesemez ama bugün Eboue savunma pozisyonu nasıl alınır gösterdi hemde hazır olmamasına rağmen,ayrıca geriden gelip ikiye bir olsun çalım olsun orta yapmak olsun hepsini yaptı ilk yarı ama ikinci yarı ön tarafa Aydın gibi bir oyuncu girince Ebouenin etkinliği azaldı ama önde Sabri geride Eboue oynarsa ileride Enginde oynadığı zaman öldürücü bir pres gücümüz olcağını düşünüyorum

hepsi bizim oyuncumuz ama biri şu aydını kapının önüne koysun artık sıktı artık.

bu ne ciddiyetsizlik bu ne hal ya.

diğer herkes elinden geleni yaptı ama melo biraz durgundu riera ilk haftalara göre etkiliydi elamender reisti yekta faydalıydı, ayhan bi öyle bi böyleydi ama artık fizikten güçten düşmüş sağlığını fazla bozmasın, semih daha gelişecektir elbet, eboue ikinci yarı aydının girmesiyle krize girdi işte diğerleri üç aşağı beş yukarı çalıştılar çabaladılar.

sabri ile engin oynamaya başlayınca kuşkusuz seviye atlıyoruz.

devre arası kesinlikle aydın gönderilip yerine oyuna 11 de oynayabilecek kapasitede bir adam almak şart oğlu şart.

aslanları kutluyorum hakem sonuca etki edecek birşey yapmayınca öyle veya böyle maçlarımızı kazanıyoruz zaten.

Seref aydin :

Burak Yılmaz

oyle umuyorum ki, gunun birinde 7 numarali formasiyla kendisini turk telekom arena’da seyredecegiz.

fikrimce 7 numara kendisine 17’den cok daha fazla yakismaktadir.

Deplasmanlarda kazanamama ve kötü oynama gibi bir alışkanlığımız olduğu için bu maçtan umutlu değildim. Alınan galibiyeti iyi etüd etmek lazım. Antep maçından sonra ortaya çıkan hazin tablonun etkisinden sıyrılmış olmak, oynanan oyunla da bunu göstermek üzerinde durulması gereken en önemli husustur bana göre. Çünkü bu gibi durumlarda genelde düşüş yaşanır, birden toparlanmak zor olur. Ben takım olarak bu zor işi başarmalarından dolayı galibiyeti daha anlamlı görüyor ve Terim ve futbolcuları bu manada kutluyorum.

Takım olma yolunda ilerlemeler olduğu bariz bir şekilde görülüyor. Kazanma arzusu ve hırsı tüm futbolcularda artık mevcut. Prese dayalı futbol ve topa sahip olmadaki yüksek yüzde oranı bana eski günleri hatırlatmaya başladı. Bunlar çok çok önemli hususlar. Semih'in hatasız oynaması, Riera ve Eboue'nin yükselen performansları, Elmander'in takımın golcüsü hüviyetine artık tamamen bürünmesi olumlu gelişmeler olarak sayılabilir. Bunun yanında Yekta'nın sakatlığıda bir o kadar üzücü oldu. Ona da geçmiş olsun diyoruz. Allah yardımcısı olsun.

Çetin abinin dediği gibi Kayseri maçından ümitli değildim. Çünkü bir kaç yıldır alışkanlık kazandık, takım mağlup oldumu toparlanması uzun sürerdi hatta toparlanamazdı.

Açıkçası takımı ayakta alkışlamak lazım.

Evimizde Antep'ten 4 yiyoruz, 3 sakat ve 2 kırmızı kart kaybımız var ama takım deplasmanda 5 senedir berabere kaldığı ve dirençli takımı net skorla yeniyor.

Galatasaray kazanınca her zaman sevinirim ama bu sefer beni bile şaşırttığı ve BİZ GALATASARAYIZ unuttun galiba dedirttiği için bir başka seviniyorum.

Üst Alt