STSL 11/12 H:9 | Kayserispor 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:9 | Kayserispor 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:9 | Kayserispor – Galatasaray | 30 Ekim | 16.00

Semih'in oynatılmayacağı kesin :( Antrenmanlarda gözüken oymuş heryer Ceyhun yada Hakan oynayacak diyor ama Ceyhun bir adım daha önde.

riera yerine pino olsa cok daha iyi olurdu sol kanat

Ceyhun oynamalı..Ve hocanın kesinlikle yektaya şans tanıması gerekli..Aydına bile şans veren hoca ,yektaya bunu çok görmemeli...Muslera kardeşimin de acilen kendini toplaması gerekli..Kazanacağız ,başka yolu yok..

ayhan sarp barışla az maç almadı pino keşke kalsaydı takımın en az kazananıydı ve yaşıda gençti

pino bari türkiye liginde bi takıma kiralansaydı izleme şansımız olurdu, gözümüzün önünde olurdu

Son senelerde içerde dışarda şansımızın tutmadığı takımlardan ve evinde 4-5 büyüklere karşı iyi oynuyorlar genelde bu yüzden banko beraberlik düşünüyorum, kazanmamız için yırtınmamız gerekiyor mamafih eksik gedikler derken 1 puana sevinecek durumdayım.

Maca cikmayalim hakemleri ve federasyonu protesto etmek icin.

Butun dunyada ve Turkiye de yanki bulur bu protesto,federasyon ayagini denk alir.

Cezasi neyse öderiz,hukmen maglup veya para cezasi farketmez.

Sezon sonunda zaten Play off var.

Maca cikmayalim hakemleri ve federasyonu protesto etmek icin.

Butun dunyada ve Turkiye de yanki bulur bu protesto,federasyon ayagini denk alir.

Cezasi neyse öderiz,hukmen maglup veya para cezasi farketmez.

Sezon sonunda zaten Play off var.

Hiç bi b.k olmaz.

acı ama dogru bir söz... facebook ta gordum,bu seneki eksigimizi ozetliyor.

türkiye'de siyaset galatasaray gibi... solu yok sağı da sabri...

Culyo ve Pino'yu gel de arama..Neden gönderirsin ki bu adamları..Hangi ego seni buna sevkeder? Bu maçın kazanlıacağına inancım hiç yok...

kulyo riyeraya göre hem daha koşmayı seven, hemde daha teknik bi oyuncu. riyerada bi çaçık yok :(

Culyo ve Pino'yu gel de arama..Neden gönderirsin ki bu adamları..Hangi ego seni buna sevkeder? Bu maçın kazanlıacağına inancım hiç yok...

Valla bu söylediklerine %1.000.000 katılıyorum renkdaş. Pino neysede Culio kesinlikle kalmalıydı. Ama Fatih hocanında söylediği gibi Ardanın gideceğinden emin olsaydı Culio yu vermezdi. Riera nasıl bir oyuncudur bilmem. Belki iyi olacaktır. Ama şu ana kadar benim gözümde koca bir hiçten başka bişey değil.

Üst Alt