STSL 12/13 H:1 | Eskişehirspor 0-1 Akhisar Belediyespor | Maç Sonucu | 17 Ağustos - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:1 | Eskişehirspor 0-1 Akhisar Belediyespor | Maç Sonucu | 17 Ağustos

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Eskişehirspor 0-1 Akhisar Belediyespor | Maç Sonucu | 17 Ağus

Akhisara helal olsun, ama bu futbolla duserler...

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Eskişehirspor 0-1 Akhisar Belediyespor | Maç Sonucu | 17 Ağus

Mac cok kötüydü ama Lig tv'nin ma sonu kadrosu bayagi saglam. Okay Karacan, Tümer Metin, Ugur Meleke. Bizim mactan sonra da bunlar yorum yapar umarim, Sansal Büyüka'yi görmeye tahammülüm kalmadi.

Bu kadroyla Akhisar'a yenilmeyi nasıl becermişler acaba :D

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Eskişehirspor 0-0 Akhisar Belediyespor | 2.Yarı | 17 Ağustos

Akhisar Bld. taraftarları Türkse, bu hafta oynanacak diğer maçların berabere bitmesini, hiç olmazsa 1 hafta lider kalmayı hayal ediyordur :lol:

Akhisar liderliğini korudu tebrikler Akhisar'a çok klas gol attılar.

ohh gecirsinler es es e,ne kadar sike yandası kulüp varsa hepsi beter olsun

Akhisar küme düşer diyenlere güzel cevap verildi. Ege futbol bölgesidir. Akhisar kalıcı olur diye düşünüyorum birkaç yıl. Hamza hocamıza tebrikler.

Tebrikler Akhisar.. Bir dahaki maça gideyim de oyuncuları analiz edeyim.. :Z6: :coffee:

Gol çok güzeldi yalnız, pas da vuruş da.

Eskişehir taraftarı 1 senedir falan istifa diye bağırıyor diye biliyorum karıştırmıyorsam, yeni bir olay değil.

Servet yuhalandı ekstra olarak hoşuma gitmedi değil.

Hamza Hamzaoğlu için Akhisar'ı destekledim sevindim gole.

Ne şut atardı bu Hamza uzaktan uzaktan.

St.Johnstone-Eskişehirspor maçı ve her iki Marsilya maçında Eskişehir'in ortaya koyduğu futbol maalesef çok yetersiz kaldı. Spor Toto oynamıştım. Orada 1-0 çifte şans açık oynamıştım çünkü güvenmiyordum Eskişehir'e. Bu maçı alır koparır diyemedim. Beraberlik bile yeterdi ama onu bile alamadılar. Yani çekindiğim kadar varmış Eskişehirspor.

Bu senenin bana göre önemli hayal kırıklıklarının en başında gelecekler.

Akhisar Bld. takımı da tebrik ediyorum. Lige 3 puanla başlamak büyük moral olacaktır.

Eses site açmıstı halil ünal istifa diye önceden.

Akhisar bu senenin en zayıf halkası buna rağmen Eskişehir deplasmanından 3 puan almaları başarıdır. Ersun Yanal ( belki de gitmiştir ) hafta içi yollanırsa şaşırmam. Yani bu derece Eskişehir'i etkileyebilecek bir mağlubiyet. Bekleyelim görelim..

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Eskişehirspor 0-1 Akhisar Belediyespor | 2.Yarı | 17 Ağustos

Siz yapmayın bari. Yıllardır diyorlar. Sevmiyorlar bu başkan ve yönetimini. Savunduğumdan değil ancak konu "ilk maç dur daha" denilmeyecek kadar gerçek ve ciddi.

boşuna bağırıyorlar ne de olsa tüpcünün kankası tff başkanlığıda dolu olduğunu göre spor bakanı yapılırsa gider.

beyler bişey sorucam. 'gökhan dinçer' sol bek sarışın , oyuna girdimi? kendisi karşı sokağımızda oturuyor. 14 yaşında akhisara seçildi, 23 yaşında ve şuan prof takımda. çağdaşı almışlar diye duydum sol beke. yedekmiş bu maçta. kendisi hemeşirimiz. Manisa/Demirci. Saygılar Gökhan Dinçer :tiphat: / Gökhan abi saygılar, az top oynamadık seninle biz küçükken. Ciddi söylüyorum makara yok.. Serçe gol gol gol.

Üst Alt