STSL 12/13 H:1 | Karabükspor 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu | 18 Ağustos - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:1 | Karabükspor 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu | 18 Ağustos

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Karabükspor 1-1 Trabzonspor | 2.Y | 18 Ağustos

iyi oldu ts puan kaybetsin bu sene rakıp istemıyorum geçen sene yaşadğmz stres yeter

Shelton ile neden baslamadi Karabük.

Muhtemelen ilk yariyi öyle gecistireyim, sonra da ikinci yari Shelton'la tempo yaparim diye düsündü. Golü yiyince de hemen oyuna aldi zaten.

yahu bu saatde mac koyarlarmi be.yazik degilmi

TFF'nin isleri bunlar, Trabzon ve Galatasaray'a cektirecekler daha. Seyret sen.

trabnzonun yerli kanatları çok iyi. ben olsam yasin ve sercan kayaya şans verirdim.yedekte de olsa kadroda olmalılar.

Bence de kanatlari iyi ama geri kalan pozisyonlar icin aynisini söyleyemiycegim. Deplasmanlarda cok puan alirlar, dogru oynarlarsa. Avni Aker'de bu kadro is yapamaz onu söyleyeyim.

Serbest vuruş kullanacak Karabük. Tehlikeli orta gelebilir.

Mustafa Yumlu'nun yedirdigi gol, tekrarda bir kez daha gösterdi. Ferhat'i cikarip Henrique'yi almis oyuna. Ferhat ile Baris'in oyuna girmesini anlamadim gercekten. Bukadar hata yapilmaz ya. Teknik Heyet bilmiyor bu isi.

Ts bu oyunuyla ilk 5 e girerse büyük başarıdır.

Barış oyuna girdiğinde öyle veya böyle TS2nin yiyeceğini tahmin etmiştim.Barış ,Mehmet Topal bunlarda var bir cenablık. Öyle ki Topal FB balına bile gölge düşürebilir bu sezon.

Üst Alt