STSL 12/13 H:10 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 3 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:10 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 3 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:10 | Akhisar Bld.Spor - Fenerbahçe | 19.00 | 3 Kasım

fener yensin istiyorum mantıken, çünkü bu maçta da yenilirlerse aykut gider :eek::eek::eek:

Aykut giderse fenerin sorunları çözülmez öncelikle bunu anlayalım. Hatta Aykut giderse daha da zor duruma girerler. Kötü sonuçlar alsınlar, Azize ve çetesi defolup gitsin. Gerekirse yarın Aykut kovulsun ancak fener yenilsin. Bırakın şu Aykut gider totemlerini.

Aykut giderse fenerin sorunları çözülmez öncelikle bunu anlayalım. Hatta Aykut giderse daha da zor duruma girerler. Kötü sonuçlar alsınlar, Azize ve çetesi defolup gitsin. Gerekirse yarın Aykut kovulsun ancak fener yenilsin. Bırakın şu Aykut gider totemlerini.

fener iyi bir hoca getirirse sportif olarak üst sıralara çıkacaktır zannımca. kadro iyi ama hoca kötü. gelen tüm oyuncular formdan düşüyor o takımda.

fener iyi bir hoca getirirse sportif olarak üst sıralara çıkacaktır zannımca. kadro iyi ama hoca kötü. gelen tüm oyuncular formdan düşüyor o takımda.

Kadroları tamamen yanlış ve kötü. Yani bu ligde elbette ilk 3'e oynarlar. Zaten o yüzden fenerbahçe bu. Ancak abartmaya gerek yok. 1 Hocalık değil onların işleri. O kadar basit değil futbol.

Kadroları tamamen yanlış ve kötü. Yani bu ligde elbette ilk 3'e oynarlar. Zaten o yüzden fenerbahçe bu. Ancak abartmaya gerek yok. 1 Hocalık değil onların işleri. O kadar basit değil futbol.

lucescu felan gelir diye korkuyorum açıkçası inşallah öyle bir şey olmaz.

Aykut'un kalması için fenerin tam dibe batmaması lazım

Aykutun kalması için böyle 2 yenip 1 yenilmeleri, 1 yenip 2 yenilmeleri makuldür.

Sonuc: Akhisarı 1-0 yenebilirler :ayatollah::tiphat:

lucescu felan gelir diye korkuyorum açıkçası inşallah öyle bir şey olmaz.

lucescu gerek bizdeyken gerekse de bjkde iken fenerden nefret ediyordu. her söyleminde bunu belirtiyordu nerdeyse. daha o zaman onların şikeci olduğunu ima ediyordu :) istemez ama paranın gözü çıksın paraya gelir mi bilemem :D

yensinler bunları hatta 2 gol atsınlar kral olsunlar.. aykut gitmesin neticede :D

inşallah ama aziz'in gözü döndümü saçıyor paraları ruh hastası o adam.senelik 5milyon felan teklif eder getirir yani :D

Bazı şeyler parayla satın alınamıyor işte hastalık-şifa gibi, huzur gibi. Lucescu bunu biliyor. Adam hasta zaten. Milli Takım için belki gelir bu ülkeye. Ki gelse 10 numara olur. Basiretsiz memur kafalılardan kurtarır bizi.

Fener'in hep böyle krizlerden handikaplı çıkışı vardır.. bu sezon Antep ve BJK maçlarında yaptı... Ben öyle olacağını düşünüyorum yoksa normal şartlarda gelseydi Akhisar dehşet moralli sivası deplasmanda yendi Fener için kolay maç olmaz..

denk güçlerin mücadelesi akhisar yenerse feneri altına alıcak korakor bir mücadele beklıyorum :D

Fenere Simeone gibi bir mucize lazım. Simeone gelmeden önce ve sonrası malum Atletico için. Nerdeyse aynı kadroyla hemde. Hatta bu sene Diego da yok. Fenerin Simeonesi kim olur bilmiyorum ama gerçekten böyle bir sihirli değneğe ihtiyaçları var. Yoksa 2 ileri bir geri.

Bu arada kim ne derse desin geçen seneki 1-2'lik maça rağmen artık Fener maçlarını iple çekiyorum. Son 5 maçın 3'ünde feci ezdik. Zaten 2'sini yendik. Genelde de istediğimizi aldık sayılır. Artık biz onlara ters geliyoruz. Balları da aza indi sayılır

fener in ligte deplasman galibiyeti yok sanırım

Üst Alt